Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Converse vs. Nike a jobb?

Converse vs. Nike a jobb?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy converse cipőt vegyek vagy nike-ot.Melyik bírja tovább? vagy melyik néz ki jobban?
2011. ápr. 4. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nike a jobb minden szempontból.
2011. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sose tartottam a converset egy nagy márkának, nincs semmi stílusa a cipőjeiknek csak egy 500ftos tornacipőre rányomnak egy konzerv emlémát.
2011. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Vadmeggy ***** válasza:

Szerinted, csak egyetlen nike vagy converse cipő létezik?!

Szerintem ha márka alapján választasz cipőt, nem a formája/színe miatt, akkor egy gyökér vagy.

Egyébként meg nekem converse cipőm sosem volt, de nem is lesz.

2011. ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1. hogy nem vagyok gyökér( előbb nézd meg hogy mit jelent a szó)

2. hogy igen ezekben a márkákban gondolkodok

3. hogy engem nem az érdekel hogy neked van/vagy nincs ilyen márkájú cipőd ( attól, hogy neked ehez nincs pénzed az nem az én hibám...

2011. ápr. 4. 21:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Mihez kellene a cipő?
2011. ápr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nike-jobban tart jobb (legalabb is nekem lassan megvan 1 eve es epp egy picit kopott a talpa, igaz hogy nem egyfolytaba azt hordtam, de azert eleg sokat nyuztam)

Convers-tobb mindenhez megy

2011. ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát jahh.. a converse sok mindenhez jó mert vékony meg stb. de a nike tartós és mindkettőt imádom. de ha converset vennék akk egy színbe venném meg valami ami mindenhez illik. Ha nike-ot akk meg nem sok mindenhez illik mert a pólóim nagyrészt hozzá simulnak a testemhez és az már hogy néz ki???
2011. ápr. 5. 14:58
 8/9 anonim válasza:

hat akkor converset vegyel :D vagy valami nike ot, mondjuk nem olyan nagyot ( [link] hanem valami "csinosabbat" [link]

nekem ezek nagyon tetszenek :)

2011. ápr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi.., de én lánny vagyok:)
2011. ápr. 6. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!