Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akik sportolnak, kondiznak:...

Akik sportolnak, kondiznak: ez igaz?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy ha formásítani szeretnék, előtte le kell diétázni a felesleget, mert más különben az izom ugyan növekszik, de tolja kifele a "hájat"? Nekem konkrétan a hasam, és a külső combom problémás, ha nevezhető problémának, mert tényleg csak kevéske felesleg van. Tudom, nincs helyi zsírégetés, csak ezt a két területet neveztem meg, mert ott van mit alakítgatni. Tehát fölöslegesen edzek? Előtte diéta?


És van még egy kérdés: mit tegyek, hogy ne görcsöljön be oldalt a combom, miközben lábra edzek?


Köszönöm előre is!


2011. ápr. 5. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igaz, ha edzesz és rendesen kajálsz akkor az nincs hiába. Ha "formásítani" akarod az izmokat akkor szálkásíts (az izom felől el tünteted a zsírt). Hogy ne görcsöljön a combod melegíts be jól esetleg sportkrémek.
2011. ápr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ! bemelegítek rendesen, de mégis görcsöl:S
2011. ápr. 5. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:

akkor keress valami krémet!

vagy esetleg sportorvos javasolhat valamit

(előző)

2011. ápr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben köszi szépen! Azt hiszem van itthon valami mentolos sportkrém.
2011. ápr. 5. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!