Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miert nem fogyok tovabb a...

Miert nem fogyok tovabb a hasamrol?

Figyelt kérdés
6hete kezdtem el a szalkasitast, azota csak rizset, zoldseget es megfelelo mennyisegu hust eszek, mindent szep kiegyensulyozva, napi 6szor. Az elejen minden szepen ment, ami alatt azt ertem hogy elkezdtek a centik csak ugy szaguldani a hasamrol, 5het alatt 10centitol megszabadultam, viszont mar 1hete semmi, pedig sulybol fogytam 1kilot. Nem ertem, hogy mi tortenhetett.. mashonnan megy le a felesleg? vagy kevesebb szenhidratot kell bevigyek?(Viszont akkor megtobbet fogynek es azt nemakarom mert izombol menne). Van heti 2 kickbox edzesem, a het maradek napjan 40perc aerob kocogas. 80kg-rol lementem 72re 7het alatt. magassagom 178. kaja: reggelire 3tojasbol feherjerantotta + 100g rozskenyer +3dc tej, azutan 3szor 40g rizs + 40g csirkemell, estere 30g rizs+ csirkemell, es ha meg kajas vagyok lefekves elott 200g zoldseg + csirkemell. Remelem eleg info a segitseghez :D (jah es naponta hasazok legalabb 20 percet, ami mondjuk tudom hogy nem segiti elo nagyban a fogyast de melyiti az izmokat)
2011. ápr. 7. 10:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Bunnynál volt egy csávó, aki fingott tőle :D da amúgy a ZöldTea/GreenTea fasza :D
2011. ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

" Úgy indul a dolog, hogy nem a csökkentett szénhidrát beviteltől fogsz izomból fogyni, hanem az ELÉGTELEN FEHÉRJEBEVITELTŐL! Márpedig napi 4x40g csirke, az 160g, ami 32g fehérje... reggel még eszel hozzá 20-30-at, az egész nap 60-70g... Ezt nevezed te "megfelelő mennyiségű húsnak"? Szuper. Ennek a háromszorosa kéne!!!! Én napi 300g fehérjét eszem, mellé csak párolt zöldségeket és almát, mégsem megy le izomból semmi. "


tehat ha csokkentem a szenhidratot es novelem a feherje bevitelt "megfelelo mennyisegre" akkor ujbol elindul a fogyas?

2011. ápr. 7. 13:00
 13/22 A kérdező kommentje:
a kenyeret mivel tudnam helyettesiteni?
2011. ápr. 7. 13:08
 14/22 anonim ***** válasza:

GreenTea


A szénhidrát folyamatos csökkentése fontos egy diétánál. A kenyeret valami kevésbé feldolgozott CHra cseréld, pl zab.

2011. ápr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
jo de zabbal nem ehetem meg a tojast :D
2011. ápr. 7. 13:21
 16/22 A kérdező kommentje:
megvan.. belekeverem a feherjerantottaba xD
2011. ápr. 7. 13:24
 17/22 A kérdező kommentje:
Amugy a hushoz miert kell enni meg valamit? sokkal konnyebben lehetne csokkenteni a CH-t ha hust hussal ennek nem? :D kiveve a reggeli
2011. ápr. 7. 15:10
 18/22 anonim ***** válasza:

GreenTea


Senki sem mondta, hogy egyél hozzá valamit:D

2011. ápr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
es az ugy egezseges? :D
2011. ápr. 7. 19:57
 20/22 anonim ***** válasza:
Fejezd már be, rosszabb vagy, mint egy 5 éves aki percenként 100-at kérdez!!! Olvasgasd a bodybuilder.hu-t, ott van minden.
2011. ápr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!