Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kocka hasat szeretnek, jo ha...

Kocka hasat szeretnek, jo ha igy csinalom?

Figyelt kérdés
naponta 3x 50 haspres (reggel delbe este). Ez nem tul megerolteto? mert azt is halottam hogy pihenni is kel hogy legyen ideje fejlodni. Tanacsokat szeretnek
2011. ápr. 8. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:

igen! tökéletes! még 3x30 lábemelés és meglesz a kockahas!

pfff..

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=kockahas&sbm..

2011. ápr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jó lesz,de még dobj hozzá annyit,hogy mikor befejezted a hasprést akkor tolj be pár zsíroskenyeret és 3 csokit.
2011. ápr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

GreenTea


A kockahasat eléred ezzel, de ha azt szeretnéd hogy látható is legyen, ahhoz diétáznod és aeroboznod kell!

2011. ápr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
na most elb@sztad! :D
2011. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Green,nem kellett volna megmond! Amúgy ne higgy neki mer nem tudja.
2011. ápr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem kell pihenni áhh minek. Max elszakad a hasi izmod, aztán csak nézel mint hal a szatyorban. Minden után nyújtani kellene, min 1 nap pihenőket tartani, vagy nagyon rá fogsz baszni, és ha nem tudnád, nem úgy fog lemenni a zsír rólad hogy akkor most csak a hasadról. Mindenhonnan egyenletesen tűnik el a zsír, de ehhez (van akinek) diétáznod kell, +mozogni (kardió). A sok zsír eltakarja a hasi izmokat.
2011. ápr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem csak hasra gyurok, hasra csak ithon szoktam. Kondiba is jarok. 65 kg vagyok es 178 cm magass ezert ugy gondotlam hogy inakbb tomegelek a gyuras melett.Szoval tomegeles kozben nem lesz kocka has?:D
2011. ápr. 8. 14:07
 8/10 anonim ***** válasza:
nem
2011. ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
de lesz, csak nem fog látszódni, vagy ha szálkás legény vagy akkor mind1 h tömegelsz v nem, látszódni fog elvileg. Max a hasszőrtől nem :D
2011. ápr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem még fóliázd is le a hasad, h tuti legyen...
2011. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!