Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » El magyarázná valami okos...

El magyarázná valami okos ember hogy miért nem lehet fogyni és izmosodni egyszerre?

Figyelt kérdés

Akkora egy hülyeség szerintem! Miért ne lehetne? Minden lehetséges!

Csak magyarázza el valaki és akkor talán megértem!


2011. febr. 14. 16:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
bocsi hogy ideírok, de én azt nem értem, hogy miért nem lehet hízni és izmosodni egyszerre :D
2011. febr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Azért nem érted mert tajgetosz pozitív vagy...

Az izmosodáshoz extrém magas kalóriabevitel kell a fogyáshoz meg extrém alacsony.Ha innen sem érted meg fizetem a repülőjegyedet

2011. febr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudtam, hogy ezeket nem lehet egyszerre! Nahát!


Akkor azért van az, hogy téli (kissé hájasnak tűnő) combimat és popómat ha nyáron izmosra bringázom, akkor azt hiszem fogyás történt, pedig kilóban mégsincs változás? És ha ezután újra nem bringázok, akkor eltűnnek a jó kis izmok és visszaalakul a régi szerkezet?? Vagy hogyan is van???

Érdekes téma!

2011. febr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Igazából csak agy kéne ehhez a "témához".

Ha nyáron valamennyire megizmosodik a lábad attól keményebb lesz de a zsír az ottmarad mert hova a f*szba tűnne ha nem diétázol?Ha abbahagyod izom le zsír marad és megint gollum leszel

2011. febr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet.

Én 3 hónapja edzek, a testzsírszázalékom 2%-kal csökkent, az izomtömegszázalékom pedig 4%-kal nőtt.

2011. febr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
az ne is jusson az eszedbe hogyha az izomtömeged tisztán nő a tesztzsír%od csökken.De a zsírod az ugyan annyi maradt.
2011. febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Az meg a másik hogy ezt kezdő effektusnak hívják.Nem az izomtömeged nőtt csak betöltődtél glikogénnel.Ilyenkor alapból nem raktároz a szervezet zsírt
2011. febr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

[link]

Íme, ebben mindent megtalálsz, a legszakszerűbb magyarázatokkal ellátva.

2011. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!

A pontozásból kiderül melyik az és melyik nem az!

2011. febr. 14. 18:50
 10/29 anonim ***** válasza:
lehet egyszerre izmosodni és fogyni,erre jó a szálkásító diéta.csak nem leszel tőle nagydarab,mert ahhoz már több kalória kell,ami miatt meg fogyni nem tudsz ugyebár.de amúgy meg lehet csinálni,hogy szálkásító diéta alatt néha félreeszel,és az rásegít kicsit a fejlődésre,de elhízni még nem fogsz tőle.
2011. febr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!