Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zsiregeteshez aerob vagy kardio?

Zsiregeteshez aerob vagy kardio?

Figyelt kérdés

Tul vagyok a zsiregetes elso szakaszan, amikoris a viz nagyreszetol es a zsir egy reszetol megszabadultam, amit amugy a gyors fogyas idoszakanak is szoktak nevezni. Most ott tartok hogy mar csak az a par centi hianyzik, hogy lemenjen a hasamrol es szepen latszanak a melyedesek. Karnitint, lenmagolajat, es zold teat is szedek/iszok kiegesziteskepp.


Eddig aeroboztam, azaz 40-50 perc laza kocogas, es az erdekelne hogy most azt a maradek makacs zsirreteget hogyan tuntessem el? 20perc intervallumos szaladas az jo lenne? Jah es elfelejtettem megemliteni, hogy termeszetesen a szenhidratot is lecsokkentettem erre az idoszakra, es van heti 2-3 kuzdosport edzesem is kardio gyanant.


2011. ápr. 9. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:

"intervallumos szaladás" ? :D :D :D

Az utolsó kilóktól ugyanúgy kell megszabadulni, mint az elsőktől. Diéta és aerob. De a hangsúly a diétán van. Ha az jól össze van rakva, akkor csak annyi a teendő, hogy amikor lelassul, vagy megáll a zsírleadás, akkor csökkentjük a szénhidrát bevitelt.

Az intervallum edzés jó dolog egyébként.

2011. ápr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sokmindent lehet intervallumosan csinalni azert irtam oda kulon a szaladast :D am. koszi a valaszt, johet az intervallumos edzes
2011. ápr. 9. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:

inkább intervallumos futás legyen!

a bolondok meg az apacs asszonyok szaladnak! :D

2011. ápr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

GreenTea


:D:D:D


Igen, jó lesz az intervallumos, és igyál sok Zöldteát!:)

2011. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
epp tegnap ujitottam fel a zoldtea keszletemet xD
2011. ápr. 9. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!