Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Írnátok nekem egy hasizom...

Írnátok nekem egy hasizom edzéstervet? Lehetőleg az összes hasizmot erősítsem vele.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 20:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi ez lemaradt 17 éves fiú vagyok.
2011. ápr. 9. 20:53
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy otthonra kéne-e, vagy kondiba jársz. Én kondiba járok, nekem ez a következő képpen néz ki:

Mindig a hasazással kezdem, előtte 10 perc kardió, általában futás. Utána:

- Felülés: 4X20 (2 perc szünetekkel)

- Lábemelés 3X25

Ezek után rámegyek a többi testrész edzésére a vége felé pedig mégegyszer felülés, általában 2X 20-25, utána 60-70 hasprés.

Elég kemény tudom, de nekem eredményes.

2011. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Itthonra kellene. Kipróbálom amit írtál. Ezt minden másnap csináljam? A végén a haspréseket egybe csináljam?
2011. ápr. 10. 09:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Én minden másnap csinálom igen, ha van hozzá erőd, akkor igen, ajánlom hogy minden 2. nap. A hasprést, tehát a 60-65 darabot egyben le szoktam nyomni, de van olyan, hogy nem, tehát pl 3X20, pár perc szünettel. Ilyenkor általában már elég fáradt vagyok:)Ha neked is sok egyszerre, akkor lehet ígyis.

Remélem, neked is beválik:)

2011. ápr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!