Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha edzek (gyúrok) és ha...

Ha edzek (gyúrok) és ha vékony vagyok akkor szerintetek mit szedjek?

Figyelt kérdés
Az egyik haverom Jumbo tömegnövelőt ajánlotta. Szerintetek milyenek a tömegnövelők lehet e bajom tőle pl: (nem áll fel) mert némelyik szer csinál ilyet is?
2011. ápr. 11. 14:55
 1/3 anonim válasza:
ha "hízni" akarsz, akkor ha edzel eleve az étvágyad is fog nőni, élből többet kívánsz majd enni mint eddig. nem lehet ezektől a poroktól csodát várni, sajnos, gyakorlatilag bármilyen fehérje dús kaját vagy turmixot is ihatnál helyette a hatás valszeg ugyanaz. csak azért mondom mert vettem én is ilyet és nem volt egy nagy csoda. lehet többet érsz el ha eszel egy 10 tojásos rántottát vagy mittudomén csinálsz egy jó cukros tejes banánturmixot. biztos vannak ebben nálam okosabbak is, de ha megnézed mi van a porban, lehet egyszerűbben is össze lehet hozni és olcsóbban...
2011. ápr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tömegnövelőket inkább kihagynám. Az étkezéseden változtass, pl. egyél sok fehérjét.
2011. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 VODKA0710 válasza:
27%
Levegőt ajánlom nagyon.
2011. ápr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!