Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Itt okosabbak vagytok ezért...

Itt okosabbak vagytok ezért ide írom, remélem nem baj?

Figyelt kérdés

túróba lehet nyers tojásfehérjét keverni és úgy megenni, sárga nélkül edzés után

lesz valami bajom tőle

köszi


2011. ápr. 11. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:

GreenTea


Nem tennék bele nyers tojást, és te se tedd!

Minek tennéd egyébként?

2011. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a nyers tojást azt felejtsd el... de a túró se a legmegfelelőbb fehérjeforrás edzés után, mert a sok kazein lassan felszívódó fehérje, edzés után meg gyors fehérje, gyors szénhidrát kell
2011. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 lóf4szJankó ***** válasza:
edzes utan kozvetlenul igyal proteint ,dextrozzal ... utana legjobb kaja a csirkemell.A túrót hagyd meg estere ,alvas elottre.Tojast meg szemely szerint reggel,délelőtt szoktam enni ,sargajaval egyutt ,legalabb 3 darabot.
2011. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én nem tennék bele az biztos! Azt nem mutatták a filmben amikor Rokyt elvitte a mentő a szalmonella miatt...
2011. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

meg nyersen sz@rt sem ér a tojás...

Edzés után sokkal jobb egy turmix, de ha már az nincs, akkor már lehetőleg ne a leglassabb felszívódású kazeint vidd be. Az menjen este, edzés után tejsavó+dextróz egy ideális kombó.

2011. ápr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm

hát fehérje bevitel gyanánt gondoltam, de akkor mégsem

2011. ápr. 13. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!