Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi erről az étrendről a...

Gyakor kérdése:

Mi erről az étrendről a véleményed? Szálkásításra készítettem.

Figyelt kérdés

[link]

Edzések: heti 3x súlyzós konditermi edzés, heti 2-3x 25perc intervallumos futás/biciklizés.

Egy kis kiegészítés az étrendhez: edzések után Twinlab 100% whey fuel fehérjéből 35g és dextrózból 80-90g(aerob után valamennyivel kevesebb dextróz, úgy 50g). Az a borsó nem mindig borsó, de valamilyen zöldséget eszek minden étkezéshez, uborka cékla stb.. Hetedik étkezés nincs, nap közben egy fél csomag puffasztott rizs le szokott csúszni, azért írtam oda :) . A túró zsírszegény vagy félzsíros, sajnos nem mindig van zsírszegény a boltban, néha pedig egy konzerv tonhal a vacsi helyette.

Nyomjátok a kritikát és kösz, hogy benéztetek :)

Ja, adataim: 19/F 98kg, testzsíromat pontosan nem tudom 16-18 körül volt legutóbb.


2011. ápr. 12. 13:32
 1/8 anonim válasza:

Elég jó :D

Sztem estére beiktathatnál még egy protkót.

2011. ápr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

lefekvés előtt már nem kell ch.Meg az anyagcserédet nem ismerem de ennyi ch-val tömegelni is tudnék az fix


Lényegében az utolsó 2 étkezést cserélném le.Az 5. lenne egy zab+fehérje az utolsó meg túró+lenmagolaj+gbomb.A túró meg lehetőség szerint ne félzsíros hanem zsírszegény legyen


Az alap elképzelés nem rossz

2011. ápr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kössz, próbálom betartani a tanácsaitokat!

Az anyagcserémről annyit, hogy most így 200-250gr rizst eszek naponta.. tömegeléskor kellett 500, és a zabpehelyből is dupla annyi, mint amennyit most. Szóval mondhatni akkor dupla ennyi ch bevitellel tudtam nőni.

2011. ápr. 12. 13:45
 4/8 anonim válasza:
hát akkor megpróbálhatod ennyivel aztán pár hét után úgyis rájössz hogy jó e vagy nem.
2011. ápr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is kvasok a ch. Olyan 100-150 felé vidd le
2011. ápr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 clint ***** válasza:
a onhal konzerv olajban szokott lenni, vacsira bevinni zsíradékot kissé baromság lenne.
2011. ápr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


A ch sok ha nem csökkented idővel. Ha folyamatosan csökkented az adagot, akkor simán kezdhetsz 300g CH-val. Utolsó kajának ne menjen már zab! A kaja amúgy nem rossz!

2011. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Persze, ha nem látok változást 2-3 héten belül akkor lejjebb csökkentem a ch-t.Sőt már alapból lejjebb lesz kicsit, ha este nem kajázok zabpelyhet, meg a puffasztott rizs sem mindig játszik. Ha lehet akkor pedig kihagyom majd a tonhalat, mint vacsi :D

Köszönöm a válaszokat!

2011. ápr. 12. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!