Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vélemények a speedfitnessről?

Vélemények a speedfitnessről?

Figyelt kérdés
Ma találtam rá erre, vajon hatásos lehet? Vagy semmit nem ér? Nekem kicsit furcsa ez a dolog, ezért kérdezlek titeket hogy mit gondoltok róla.
2011. ápr. 12. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Most belenéztem miről van szó.

Valóban fura.Ahogy elnézem vmi izomstimulálós ruhában vannak.

Mondjuk eléggé csalás szagú a neve,mert mit jelent fittnek lenni.

Mondjuk,hogy gond nélkül lefutok 5km-ert,kézenállásban kinyomom magam 20x,meg húzódzkodok egybe 30at.

Ezek csak példák,de szerintem ezek eléréshez ez a ruha és a benne végzett gyakorlatok nem járulnak hozzá.

2011. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen én sem bízom ebben valamiért, igaz olvasgattam hogy írtk hogy izomlázuk lett tőle meg minden, de ha ilyen egyszerű lenne akkor nem lenne ennyi túlsúlyos, igaz hogy drága, de szerintem aki annyira le akarna fogyni el menne egy ilyenre.
2011. ápr. 12. 19:40
 3/3 anonim válasza:

Szules utan par honappal kezdtem el jarni,s a legjobb mit valaha probaltam.

Iskolas eveim alatt aerobicoztam,rsg-ztem,versenytancoltam,etc..

Deez a leghatasosabb,foleg ha az edzes cellulit kezelessel,es zsirbontassal is egybekotott.

Az egesz lenyege:fitnessruha van rajtad,ami 85%os pamutbol keszult.

Ezutan felrakja rad a szemelyi edzo az elektrodakkal teli mellenyt,a kar es combpantokat.

Astimulacio a test 8 fobb izomcsoportjat edzi,melynek erossege allithato.

S ekozben vegzed az erosito gyakorlatokat.

S igen tud izomlazat produkalni.

Hisz 1mp alatt 85 izomosszehuzodas van egy stimulacio alkalmaval.

En csak ajanlani tudom,mert gyorsan latod az eredmenyt,teljesen csak rad figyel az edzo.

Hagondolod,irj privatban,s megmondom hogy en hova jarok. :)

2011. szept. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!