Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 8-10KM kocogás az már jónak...

8-10KM kocogás az már jónak számit vagy teljesen átlagos?

Figyelt kérdés
Természetesen megállás nélkül.
2011. nov. 13. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:

városlakók közt jó mivel nem érnek rá edzeni :)

máshol meg átlagos

2011. nov. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem szinte mindenkinek le kellene tudnia futni ennyit, úgyhogy átlagos.. de sebaj, folytasd csak :D
2011. nov. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:)))) Köszi! :)
2011. nov. 13. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez bőven átlagon felüli.A katonaságnál is 3200m van a felvételinél, egy átlagember aki egész nap csak ül az munkahelyén meg a kocsiban 1km-t sem tud megállás nélkül lefutni.Én katona vagyok, megállás és séta nélkül 4-5km-t bírok lefutni nagyjából.
2011. nov. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Attól függ mihez képest átlagos. Akik nem futnak rendszeresen, vagy nincsenek edzésben, azoknak nagy teljesítmény lefutni 10 km-t. Tehát ebben az értelemben, nem átlagos. Viszont akik edzenek, legfőképp futnak, fociznak vagy hasonlók, azok körében inkább átlagos. De összefoglalva én nem mondanám átlagosnak. 10 km teljesítéséhez, több mint 50 perc szükséges, ha edzésben vagy és nem időre futsz, például aerob-edzés.

Tehát szerintem, ha megkérdeznénk az utca emberét, hogy képes-e egy órán át megállás nélkül futni, akkor sokkal, de sokkal többen mondanák azt, hogy nem, mint azt, hogy igen.

Kérdésedből arra következtetek, hogy egy kis motiválásra van szükséged, plusz önbizalomra, tehát szerintem elégedett lehetsz a 8-10 kilométerrel. Csak így tovább!

2012. márc. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!