Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A "naposim 5 mg" hány kilót...

A "naposim 5 mg" hány kilót tesz ránk körül belül?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
igen, ez egy tablettától függ
2011. ápr. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

GreenTea


5 mg-os kilót? Hát akárhogy is nézem 5 mg-ból jó sokat kell megenned mire legalább 1kg összejön!

2011. ápr. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Hagymásbab@ ***** válasza:
A kérdésedből ítélve te egy kezdő vagy. Kezdőknek nem érdemes szteroiddal edzeni. Hogy miért? Először is azért mert robbanás szerű erőnövekedést okoz, ami így szépen hangzik csak, hogy az ízületeid nem tudnak robbanásszerűen hozzáerősödni az izmokhoz. Ennek eredménye egy idő előtti kopás lehet vagy akár szalag sérülés is. Utána meg már soha sem fogsz tudni rendesen edzeni mert minden forgáspontod recsegni és fájni fog még kis súlytól is. Az ízületeknek legalább 1 év rendszeres body kell mire nagyjából úgy megerősödnek, hogy elviselnek egy kúrát károsodás nélkül. De 1 év után sem javaslom, aki túl hamar kezd el kokszolni sosem nő igazán nagyra. Ha először tisztán felszed amit fel tudsz pár év alatt majd rádurrantasz egy kúrát, sokkal komolyabb és tartósabb eredményt fogsz elérni. Ráadásul a tablettás szteroid, a leg károsabb és általában a leg kevesebbet is fejlődsz tőle. Nem javaslom. ha már szeroid akkor inkább valami tesztoszteron injekciót nandrolonnal keverve. De ezt szigorúan csak több év edzés után, nem kezdőknek.
2011. ápr. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Hagymásbab@ ***** válasza:
Egyébként egyén függő is hogy reagál a szervezeted a szteroidra. Van aki nem bírja és hamar ki lesz a mája vagy a veséje vagy mindkettő. van aki jól tolerálja. Ezt előre nem tudhatod. A tablettás kúra pár kilót hoz amit a tabletta után kb kihugyozol. Egy jó injekciós kúra hozhat 10-12 kilót is amiből meg maradhat simán 8-9kg-is ha normálisan van levezetve.
2011. ápr. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 clint ***** válasza:
pár kilót, az is deformálatlan és fedett. Igen mocskos egy szteroidfajta amugy.
2011. ápr. 15. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Csak érdeklődés képp kérdeztem de szedni semmiképp nem szedem mert szivbeteg vagyok!

2011. ápr. 15. 06:11
 7/10 anonim válasza:
lekéne tenni végre a májast és nem egy 5 mg tablettán filózni
2011. ápr. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

napozim! a cigányok,kisegítőiskolások,szellemi toprongyok,és lusta hozzánemértő emberek csodafegyvere!

normális kaja és minőségi táplálékkiegészítők hoznak jó esetben évi 6-10 kiló tiszta izmot! naposim a szégyen kategóriába tartozik,úgyhogy normális embereknek ne is emlegesd még ilyen szinten se mert lejáratod magad!

2011. ápr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én nem használok semmilyen szert nem is nagyon fogok szerintem én elfogadom magam ugy ahogy van aztán kész ez csak egy kérdés volt informácó gyüjtés céljábol
2011. ápr. 15. 15:50
 10/10 TOMAtm ***** válasza:
ne törődj azokkal akik leszólták a napó-t,jó kis cucc az még Richter Gedeon bácsi is gyártotta régen ha jól tudom,azt kapták a katonák hogy birják az orosz telet.szóval teis bírni fogod csak ne 5 mg-ot szedj belőle naponta mert attól nem fejlődsz semmit.ez a szer amúgy kimondottan szívbetegeknek ajánlott!és a magas vérnyomás sem akadály,nemúgy mint a legtöbb UG kamu szernél.
2011. ápr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!