Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Box klub? (többi lent)

Box klub? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem ajánlani a Bp-n a Határ út közelében, vagy a 7. kerületeben (esetleg5., 6.) olyan sport/boxklubbot, ahol akár amatőrökkel/kezdőkkel is foglalkoznak? Szeretnék elkezdeni boxolni, csak nem tudom, hogy is kezdjek neki az egésznek. Szeretnék elmenni egy klubba, és kikérni az ottlévők/oktatók véleményét, hogy érdemes nekifogni a dolognak. Mit kell vennem, mennyibe kerül, stb.


A célom nem az, hogy profivá váljak...ahhoz elég idős vagyok már...csak jó kondit szeretnék, és nagyobb ütőerőt, és egy kis rendszert az életembe.


Ha tudtok ajánlani egyébként máshol nagyon jó klubbot, azért azt is meggondolnám. Előre is thx!


2011. ápr. 15. 18:47
 1/4 A kérdező kommentje:
(24 éves vagyok) :)
2011. ápr. 15. 18:48
 2/4 anonim ***** válasza:

A szó amit kerestél-hobbista edzés-.

Elég sok helyen van ökölvívó hobbista edzés.

Gugli és mellé írod,hogy 7.ker.

2011. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vii. kerben magányos farkasok SE, a rottenbiller és a dob utca sarkánál.
2011. ápr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!