Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők ki az közületek...

Testépítők ki az közületek aki kokszolt már? Vagy ha nem is most de a későbbiekben ki akar próbálni valamilyen cuccot.

Figyelt kérdés
csupán informálódok..köszi a válaszokat..
2011. ápr. 15. 19:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%
Ja én folyton koxolok haver, totál zokni az agyam egyre jobban alig tudok gépelni is, na megyek tolni még koxor.
2011. ápr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 lóf4szJankó ***** válasza:

Informlálodsz???

Ha páran ide irjak nev nelkul vagy nick-kel hogy : igen ,en koxoltam .... az neked miert lesz jo??


Amugy igen ,volt már pár kúrám ,de nem 3honap es nem is 3ev edzes utan!!!!

2011. ápr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

én sem koxoltam és nem is fogok! simán lehet még 10 év edzésmúlttal is fejlődni fullos kajával és 1 kamionnyi tápkieggel! :D

versenyszinten természetes,egyébként baromságnak tartom!

2011. ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
de kis kíváncsi itt valaki..:D:D
2011. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

itt mindenki viccel rajtam kívül! nem koxolnak el ne hidd!

persze a naposim az már valami! :DD

2011. ápr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

jaja az már cucc..XD


am ezen a kérdésen én is elgondolkodtam mármint a cuccon egy spanom tolja ő is így vélekedett hogy legalább nem kamu..bár ettől a tápkieg is lehet többet hoz


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2011. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 clint ***** válasza:
gondolom azért kérdi, mert utána jön a privát email.
2011. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
38%

GreenTea


Én rendszeresen koxolok, általában 2-4kg-s vödrökben veszem a kox port!

2011. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 lóf4szJankó ***** válasza:

En mondjuk nem vicceltem ,volt már pár kúrám ,de nem ma kezdtem az edzest.

Azt pedig senki ne higyje, hogy 25-26evesen 10evnyi natural edes utan tapkieggel ,még mindig ugyanugy lehet fejlődni ,mint 18-21 évesen,mert nagyon nem.Ismerek pár ilyen tagot akik ebben a cipoben jartak ,de meg nem akartak koxolni ... más edzés,más kaja,tobb feherje es gyors ch edzes utan ... de igy is csal 6-8kgt fejlodtek 4-5 ev alatt.

Ezzel szemben ha valaki 10evnyi natural edzes utan megfelelően es ésszel csinal egy kúrát az önmahaban hozhat akar 8-10kgt tartósan.


Ezen a szinten , egy 3honpos precizen vegigcsinált kúraval jobb eredmenyt lehet elerni mint 5évnyi natural edzésel...... szomoru de igaz.

2011. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

lóf4szJankó: ebben igazad van csak az is probléma hogy kis hazánkban k@rva nehéz jó cuccot találni!!...sok kamu van és ez is eltántoríthatja azokat akik kokszolni akarnak..(persze ésszel nem hobby gyúrós módjára)

én legalább is nem sok jó cuccal találkoztam mostanában

2011. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!