Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nem figyelek oda annyira...

Ha nem figyelek oda annyira az étkezésre (tehát nem szedek étrendkiegészítőt) akkor is elérhető valamilyen szintű zsírégetés?

Figyelt kérdés
Olyan három kilótól szeretnék megszabadulni. Ha kb. heti ötször mozognék, és egy kicsit visszafognám a kalóriabetivelt, akkor ugye azért tudok majd fogyni?
2011. ápr. 16. 07:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
valamennyi le fog menni,de némi izmot is vesztesz ami ront az alakodon és nagy az esély rá hogy a kilók visszajönnek ilyen hozzáállással! :(
2011. ápr. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha mozgok, tehát igénybe van véve az izomzat, akkor az izom attól még lemegy? Mert valahol olvastam (persze lehet, hogy hülyeség) hogy akkor marad meg az izom, ha folyamatosan használod.
2011. ápr. 16. 08:06
 3/13 anonim ***** válasza:
és ha megkapja a mennyiségű fehérjét és ch-t a test! ez pedig csupán az adagok csökkentésével nem valószínű.
2011. ápr. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja, és az étkezés annyiban lenne "nem odafigyelt", hogy nem szednék étrendkiegészítőt, viszont szemetet, péksütit, stb, sem. Napi öt-hatszor ennék.
2011. ápr. 16. 08:12
 5/13 anonim ***** válasza:
6 kaja kell. de mi lenne az?
2011. ápr. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja, és mégegy: 58 kilóról kezdtem, (165 cm vagyok) és lejött kb öt kiló, de úgy, hogy alig mozogtam valamit. (két tesióra+ 1 úszás hetente) Ezek szerint akkor izomból fogytam? Mert ha két ujjam közé fogom a hasam bőrét, akkor az vékonyabb, és ráadásul -úgy érzem- a futás is jobban megy, minden mozgást könnyebbben végzek.
2011. ápr. 16. 08:16
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát kb ami itthon van. Reggel egy kifli, félbevágva, rá sonka (nem ilyen zsírban tocsogó) sajt, zöldség. Tízórai hasonló, ebéd, sajnos ami otthon van (ez általában az, amit anyám összedob, de általában csirkehús, vagy valami főzelék, ilyesmi), uzsonna valami zöldség, gyümölcs, vacsi olyan, mint a reggeli. A kifli kicserélhető barnakenyérre.
2011. ápr. 16. 08:19
 8/13 anonim ***** válasza:
cseréld ki a kiflit,amúgy a tükörbe nézve tetszik amit látsz vagy csak a mérleget nézed? mert nekem nem tűnsz egy kicsit sem túlsúlyosnak. ne akarj botsáska lenni mert az....gááz! :D
2011. ápr. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, sokkal jobban nézek ki, mint eddig. És egyébként én sem értem, de valamiért a combom még mindig vastag, pedig már súlyra eléggé soványnak tűnök.
2011. ápr. 16. 10:00
 10/13 anonim ***** válasza:

GreenTea


A jó étrendhez nem feltétlenül szükségesek a táp.kiegek. Tehát egy rendes étrenddel simán tudsz minőségi fogyást elérni. DE! Neked nem valami összeszedett az étrended!


Másik: A méreteid alapján tényleg normálisnak tűnsz, tehát nem biztos hogy fogynod kéne. Azt pedig, hogy miből fogytál nem fogja elárulni a tömeged, ehhez a testzsír%-ot kéne mérni.

2011. ápr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!