Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elég 1 héten 1x meg edzeni a...

Elég 1 héten 1x meg edzeni a testrészeket?

Figyelt kérdés

Már egy ideje elkezdtem egy 3 napos edzéstervet: [link]

Amit eleinte ugy csináltam hogy 1. nap(hétfő) 2. nap(kedd) 3. nap(szerda) 1. nap(csütörtök) 2.nap(péntek) 3. nap(szombat) vasárnap meg pihi.

Kondi mellett ugygondoltam hogy elkezdek krav magázni és ez miatt csökkentenem kellett a kondizások számát és attól félek hogy így lassabban fognak fejlődni az izmaim mert most hétfő(1. nap) kondi, kedden krav maga, szerdán(2. nap) kondi, csütörtökön krav maga, pénteken(3. nap) kondi, hétvége meg pihi. Szerintetek elég az hogyha mindent 1x edzek meg 1 héten?


2011. ápr. 18. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, inkább eddig volt gázos, ha jól edzettél, akkor esélyesen túledzetted az izmaid.
2011. ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

:D:D:D

ezen jót nevettem már bocsi...

röviden: a 3napos edzéstervet úgy alakították ki, h 1héten 3napot edzel, én is 3napos edzés tervel csinálom, hétfő, szerda, péntek...

a 4napos edzésterv például úgy néz, ki, h hétfő,kedd,csütörtök, péntek

amit eleinte csináltál azt egy az egyben felejtsd el, mert amellett, h túledzed magad és lesérülsz, nem is fogsz fejlődni

amúgy meg ahogy a krav-magával csinálod úgy tökéletes lesz

és ha úgy érzed, h vmid nagyon le van maradva, akkor megedzheted hétfőn meg pénteken is, mert annyi idő alatt már kipihente magát az izom, bár ezen az emberek véleménye megoszlik

de krav-maga alatt szerintem elég ha mindenre egyszer edzel, mert az nagyon megmozgat és örülsz majd, ha 1héten egyszer sikerül megedzened a testrészeket(tapasztalat:D)

mellékesen szerintem gondolkozz el azon ahogy eddig edzettél, mert nem létezik, h normálisan csináltad az első módszerrel amit te írtál, bár ebben nem akarok okoskodni

2011. ápr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

GreenTea


Teljesen jó ahogy most csinálod! Az előző rendszer kicsit sok volt, olyat többet ne csinálj.

2011. ápr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Lenne még egy kérdésem. Mérvan az hogy amióta elkezdtem kondizni azóta ropog a vállam? Bemelegítésnél elég idegesítő mikor karkörzést csinálok.

2011. ápr. 18. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!