Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fekvenyomo pad, vélemény?

Fekvenyomo pad, vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ezt a fekvenyomopadot néztem ki,eddig minden szép rajta. De én guggolni is szeretnék vele, az e-mailjeimre egyik bolt se válaszol ahol meglehet rendelni. De a villáit fel lehet emelni annyira hogy guggolni is lehessen vele?

Olyan kb 180cmre.

189cm magas vagyok.


[link]


[link]


2011. ápr. 18. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
fel lehet! csak nem ártana megtudni a terhelhetőségét,mert lehet hogy hamar kinövöd! ha lenne még + 30 rugód tudnék tutit ajánlani! de ez is jó lehet ha bírja a terhelést!
2011. ápr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Szerintem 180-ra ha fel is lehet emelni, akkor se tudsz normálisan guggolni vele.

2011. ápr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
miért?
2011. ápr. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy az oldalán az a 2 sz@r minek van rajta?Mert ha tárogatni,akkor azzal k@rvára nem lehet,próbáltuk a terembe mert itt is van 1 pad ahol van ilyen...
2011. ápr. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az csak divat tárogató,nem kötelező használni! :D
2011. ápr. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Guggolásnál szerintem fontos lenne tökéletesen a súly alá állni, amit ennél nem igazán látok kivitelezhetőnek:D Legalábbis én nem szívesen erőlködnék ezzel.

2011. ápr. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vadmeggy ***** válasza:

Szerintem ezt a padot guggolásra használni életveszélyes.

Ha nem akad be a rúd vagy csak a fele akad be mikor leteszed ráddől az egész. Nekem a rendes álványra nehéz betalálnom a 4ik 5ik széria után :D, de lehet, hogy velem van a baj.

2011. ápr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Segítsetek! Nézzétek meg a kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2011. ápr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!