Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan erősítsem a hasizmomat...

Hogyan erősítsem a hasizmomat hogy feszes legyen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy sose volt igazán erős hasizmom, ezért pl, ha sokat eszek eléggé kigömbölyödök. Ha meg felfúvódok akkor majdnem olyan vagyok, mint egy terhes nő. Mondjuk napi 4x25 szabályos hasprés megtenné? Mielőtt valaki elkezdene oltani az egészséges étrendel meg a szálkásítással, annak előre közlöm, hogy egy csepp felesleg sincs rajtam, kockás hasat se akarok és viszonylag egészségesen étkezem. 18/f
2011. ápr. 18. 21:39
1 2
 1/11 Vadmeggy ***** válasza:

Ha egy csepp felesleged se lenne, akkor látszanának a kockáid. Egy maraton futó pl. szálkásabb, mint egy testépítő. (nem a versenyformára gondolok).

Szóval el kellene kezdened diétáznod és edzeni!

2011. ápr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kedves szellemifogyatékos barátom!

Kérlek legközelebb olvasd el a kérdést, mielőtt válaszolsz rá, amennyiben nem sikerül felfognod elsőre (amire elég nagy valószinűséggel fogadnék), akkor olvasd még át párszor, hátha sokadjára sikerül értelmezned. Egyébként annyit még hozzátennék, hogy okosodjál, vagy legalább ne maradj annyira hülye amennyire vagy, hogy a zestzsír az nem felesleg egy bizonyos szintig, a szervezetnek szüksége van bizonyos mennyiségben rá.

2011. ápr. 18. 22:00
 3/11 anonim ***** válasza:

GreenTea


Igen, a hasprésekkel erősítheted a hasizmod. Gondolom másra is edzel, így nem mondom hogy az egész testre eddz!

2011. ápr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Vadmeggy ***** válasza:

Kedves szellemifogyatékos kérdezőm!


A hasad attól nem feszes, hogy zsír van rajta. Ezt te lehet, hogy nem tudod feldolgozni, de attól még így van.

Talán értelmesen kellene kérdezned, bár azt megnézem, hogy leszel te egyszer terhes nő egyszer pedig deszka.

De egészen biztos, hogy én vagyok a fogyatékos és nem te hájas. Oltogassad anyádat, hogy ilyen kövérre hízlalt téged.

2011. ápr. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves szellemifogyatékos barátom!

Képzeld el nem vagyok hájas, sőt inkább sovány vagyok... Sőt, nem hogy fogyni, hanem hízni szeretnék. Másik hozzászólónak: egyébként nem kondizok, bár sportolni heti 3-4szer eljárok.

2011. ápr. 19. 08:32
 6/11 anonim ***** válasza:

látom itt mindenki Drugs Bunnyt néz :D

amúgy egyszerű a kérdés, ha megfelelő százalék alatt van a testzsírszázalékod és edzel hasra akkor kockás lesz, különben nem.

2011. ápr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Itt senki se tud olvasni??? Idézem: kockás hasat se akarok. Nem akarok kockás hasat, egy dekát se akarok leadni!!! Csak nagyon gyenge a hasfalam, és arra vagyok kíváncsi, hogy milyen módon edzem, hogy rendesen meg tudja tartani a belső szerveim, és ne dülledjen ki. Egyébként a testzsírszázalékom 12,4% és 70kg-ból 8kg a zsír. Ebből a nagy része a combomon van.
2011. ápr. 19. 12:57
 8/11 anonim ***** válasza:

GreenTea


Figyi, én már írtam, hogy nyomjad a haspréseket, mert egy bizonyos szintig tudnak segíteni a problémádon!

2011. ápr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

már bocs, de az közel 13, nem valami kevés! 10%-alatt látványosan látszik. én 15-16%-on vagyok, hetente 2x hasazok elég keményen és a "takaró" alatt van izom, csak hát nem látszik.

amúgy: harangozás (fokozatosan felfelé emelve a súlyt, 15-20-as sorozatok)

hasprés 4 sorozat: maximum amennyi megy. 4 sorozat lábemelés: 30-as ismétlésekkel. "russian twist" 3-4 sorozat érzés szerint, plusz még van egy gyakorlat aminek nem tudom a nevét...

2011. ápr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
próbáld ki hátha bejön.
2011. ápr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!