Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha naponta taposok a stepperre...

Ha naponta taposok a stepperrel, többször keveset,5-10 perceket használ arra, hogy kicsit izmosabb legyek és a zsír átalakuljon?

Figyelt kérdés

Szülés után vagyok 1 évvel, de még szoptatok és a babának nem kellett a tejem, amikor tornáztam, aerobikoztam. Viszont nagyon szeretek edzeni, és már hiányzik, hogy mozogjak. Narancsbőrőm is lett a fenekemen és a combomon. :(

Ennek a kisebb testedzésnek is van eredménye? Előtte persze bemelegítenék és utána nyújtanék. Hátha ezzel a kis edzéssel nem érzi meg, és a tejem nem változna. Fogyni nem akarok, max pár kilót, de amíg szopik a kicsim, addig semmiképp sem fogyózok és diétázok.

Mit gondoltok?


2009. márc. 4. 13:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos el kell hogy keserítselek, a zsír nem alakul izommá.

5-10 perces aerób edzéstől sem izmos nem leszel sem fogyni nem fogsz egy grammot se. Ahhoz hogy a szervezeted zsírégető tartományba kerüljön legalább 25-30 perc szükséges, utána indul a zsírfelhasználás, ézért kell 45-60 percet egyszerre edzeni.

A narancsbőr sajna megmarad, szoli optikailag segít rajta.

2009. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!