Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Naponta mennyit biciklizzek,...

Naponta mennyit biciklizzek, hogy a hasamból is menjen le a zsír?

Figyelt kérdés
tudom, h leginkább lábat formál, de a testsúlyom miatt, már a futást nem bírom (merem) bevállalni.
2011. aug. 5. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
A bicikli nem formál semmit... izomépítéshez kevés, a feles kcalok elégetésére maximalizálhatod de mivel nincs helyi zsírégetés ezért nem biztos, hogy elsőnek a lábadról vagy a hasadról fog lemenni a felesleg. Sőt semmilyen felesleg nem fog lemenni amíg nem úgy étkezel.
2011. aug. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
van saját étrendem-azzal nincs gond. tudom h nincs lokális fogyás, de mást nem merek mozogni, mert belesajdul mindenem. csak azt szeretném tudni, h hatékony e abba, h fogyjak-h mindenhol éget e zsírt...
2011. aug. 5. 13:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Innentől kezdve a kérdésed értelmetlen... Mivel nincs lokális fogyás, így megfelelő étrend mellett bizonyos szinten mindenhonnan fogyni fogsz.

A másik meg, hogy zsírégetés nem edzés közben történik (és nem is gyaloglás közbe mint ahogy fogják majd itt írni). Kcal égetésre mint mondtam maximalizálhatod, vannak rá különböző lehetőségek.

2011. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kcal égetésre mint mondtam maximalizálhatod, vannak rá különböző lehetőségek.


itt mire gondolsz ?:$

2011. aug. 5. 13:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Pl.: intervallum, egyenletes intenzitás, hegymenet stb... Ez függ az állóképességedtől is, melyik nálad a leghatásosabb. Gondolom nem vagy profi biciklis ezért javaslom az intervallumot.

Ha csak biciklivel akarsz edzeni akkor kb így nézzen ki az edzésed:


x perc bemelegítés

x perc intervall (pl 30 sec lassú 30 sec gyors tempó)

x perc lassú tekerés

x perc intervall

x perc lassú

x perc hegymenet (ha nincs hegy akkor sincs gond a lényeg, hogy a feneked emeld fel az ülésről)

x perc levezetés


Viszont szem előtt kell tartanod, a bicikli egy dolog ha igazán szép végeredményt akarsz akkor súlyzózz is!

2011. aug. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!:)
2011. aug. 5. 14:10
 7/7 anonim ***** válasza:
ha csak biciklizel, akkor a combon kívül mindenhonnan fogysz izomból is, ezért mást is kell csinálni mellette. Kardio edzésre jó a bringa.
2011. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!