Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van ennyi izmos cigány...

Miért van ennyi izmos cigány a közösségi oldalakon? Igaz, hogy genetikaliag izmosabbak, erősebbek?

Figyelt kérdés
Szkanderoztam is párral, de esélyem sem volt. A lányoknál ugyanez a helyzet erőben?

2011. ápr. 20. 13:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
11%
mert fészbúkozom és egy kigyúrt albínó cigó vagyok én e, azért! :D
2011. nov. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
56%

A válasz valahol ott van, hogy alapból ők többet rohangálnak az udvaron gyerekkorukban, mennek az erdőbe fáért, stb. Ez általános esetben igaz, és az is, hogy kultúrálisan náluk sokkal fontosabb, hogy erős legyen vagy annak nézzen ki. Meg nem kultúrálisan is. Viszont az is tény, hogy ha az élsportot nézzük, oda nem jutnak el már, ennek is ezeregy oka van, de legfőképp a lehetőségek hiánya. Azért élsportolónak lenni általában csak nagyon elkötelezetten és viszonylag rendezett háttérrel lehet, ez meg nekik nincs meg általában. Egyébként meg te is facebookozol ahelyett, hogy gyúrnál. Ennyi.

Lányokat nem tudom, de általánosságban szerintem ott is igaz, hogy egy cigány családban mások a szokások, amik alapján felnőnek, felnevelődnek, mint egy nem cigány családban. Ennyi.

2011. nov. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
100%

A cigány vérében benne van az agresszivitás és a bűnözés. A jóindulatú emberek ezt úgy hívják, hogy "kultúra".


Ez pedig "megkívánja" a kigyúrt, elrettentő, mutogatható testalkatot. Másrészt aki előttem írta a sitten ingyenes konditermet, annak is tökéletesen igaza van.

Harmadrészt nem dolgoznak....van idejük kigyúrni magukat.

2012. jan. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
34%

Azért vagyunk erősebbek, mert mi a spártai vérvonalat képviseljük.. Pusztuljatok magyarok... :DDDDD


Vicceltem egyébként.. semmi alapja nincs ennek a dolognak sztem.

2012. jan. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2012. jan. 5. 12:37
 16/26 anonim ***** válasza:
81%

valójában a romák tényleg erősebbek de a kézügyességük gyengébb

úgy ahogy pl a négerek gyorsabbak dinamikusabbak de nem biztos hogy olyan erősek mint a pl norvégok amerikaiak.

a romák közt van sok gyors mozgású erős dinamikus fajta

főként kolompárok köszörűsök akik nagyon erősek

a beások azok úgy gyengébbek és gyávák.


a küzdősportokban tehetségesebbek fogékonyabbak és főként a fizikai erejük jóval nagyobb. ezt tapasztaltam kondiban edzéseken sok helyen. de sokuk nagyon ostoba... ennyit róluk

2012. márc. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Igen, fizikai erőben tényleg nagyon ott vannak. Beszégettem pár lánnyal is, akik szaknderoztak cigány csajjal, ott is a cigányok az erősebbek...
2012. márc. 30. 07:51
 18/26 anonim ***** válasza:
77%

GreenTea


Nem, nem erősebbek! Egyáltalán! Attól, hogy sok kis kocka gyökér van, akiket kirabol egy törpecigány, még nem lesznek erősebbek!

Hány cigány sportolót ismertek? Nincs sok.

Hagyjuk már ezt a hülyeséget!

2012. márc. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 rostas martin ***** válasza:

16 os vegre olvasom olyan embeer irasat aki tudja mi a kulombseg.Kolopar;Lakatos;Rostas;ezek az batrab erosebb nevek

a tobbi pedig beas

2013. ápr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Rostás Martin te mit sportolsz? Földharcban is jó vagy?
2013. ápr. 17. 19:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!