Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » (Házi) Tömegnövelő turmix?...

(Házi) Tömegnövelő turmix? Miket rakjak bele hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 08:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem banánra gondoltam példának írtam
2011. ápr. 24. 18:12
 12/14 anonim ***** válasza:

Jó, akkor leírom még 1x. Egyetlen egy otthon található kaja se lesz jobb, se finomabb, se gyorsabb felszívódású, azzal, hogy leturmixolod. A tojást leírtam miért nem érdemes, a húst gondolom érted, és azt hiszem a hüvelyeseket sem gondolod leturmixolni. Nagyjából ezek a fehérjedús kaják, persze lehet szenvedni velük a turmixgépnél, csak teljesen felesleges.

Ha turmixot akarsz csinálni, akkor vegyél egy rendes tömegnövelőt, esetleg fehérjét, zabot, dextrózt, bármi ilyesmit (attól függően mikor akarod fogyasztani), de ilyen hülyeségekkel ne b@szd az időd.

2011. ápr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Amúgy birom hogy szegény kérdező feltesz egy kérdést hogy most mit rakjon a szöröncsétlen turmixkájába, erre a sok okos ezer kommenten keresztül oktatja, hogy nem kell leturmixolni meg stb. Ki nem szarja le hogy hogy eszi meg? Most válaszolnék a kérdésre, viszont már a fontosabb dolgokat leírták előttem is.
2011. júl. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Tirker válasza:
100%

Nem bírom tovább nézni a sok hülye választ. Senki sem mondta hogy leakarja turmixolni a csirkét. A tömegnövelő turmixokat azért isszák, mert jóval könnyebb meginni egy fehérjében gazdag italt, mint megenni két kiló húst. A tömegnövelőt nem evés helyett isszák hanem kiegészítőként. Figyelj, leírom mit rakj bele: pl. 3 dl tej, 3 dl tejszín, 6 tojás, 6 teáskanál lecitingranulátum, 3/4 pohár tej- és tojásfehérjepor, 1 banán. fehérjetartalom kb 98 gramm. ez jóval több mint az egésznapos fehérjeigényed, ami testsúlykilogrammonként 1 gramm. nem kell az egészet egyszerre meginnod, és csinálhatsz kevesebbet is, csak az arányokra és összetevőkre ügyelj, ennél nincs jobb, talán csak amit a boltban veszel. szivesen

(recept: arnold shwarzenegger - a testépítés nagy enciklopédiája)

2012. máj. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!