Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miből áll a tömegnövelő...

Miből áll a tömegnövelő amivel a testsúlyt növeli, és melyik testrészeket érinti leginkább?

Figyelt kérdés
Igazság szerint nem vagyok jártas a témában, de persze utánaolvastam, tudom hogy károsa hatása elvileg nincsen. A gondom az hogy 60kg vagyok és a 181centis magasságomhoz kéne 70-75kg, minden nap edzek, kerékpározom épp ezért nem tudok hízni akármennyit eszek. Ha elkezdeném szedni és az ideális súlynál abbahagynám azzal semmi gondom nem lenne? Köszönöm a válaszokat! Kellemes ünnepeket!
2011. ápr. 24. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha azt a videót megnézted, akkor nagyjából képben elszel.

[link]

Ez se árt. Nyomhatod nyugodtan. Minden nap ne végezz súlyzós edzést, csak heti 3-4x. Napi fél kiló hús és rizs menjen le.

2011. ápr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, a szteroidokról is kaptam kis infót, de a kérdésemre is megkaptam a választ! Nekem abszolút csak az a célom hogy kicsit hízzak, mivel sportember vagyok nincs szükségem semmi szteroidra, csak szeretnék kicsit több kalóriát bevinni. Egy akkora adag hány hónapig elég körülbelül amit a fickó mutatott?
2011. ápr. 24. 13:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát az egy 6 kilós fehérje volt. Ha napi 3 adagot iszol belőle akkor 3*30=90g 6000/90=66

Szóval ha 3 adagot iszol, akkor az 66 napig elég.

2011. ápr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

GreenTea


A lényeg hogy a kajálásod legyen rendben, elég kajával lehet hízni! Tápkieg nélkül is lehet szépen fejlődni, de egy turmix edzés után mindig jól jön!

2011. ápr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!