Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konditeremről szeretnék...

Konditeremről szeretnék kérdezni! (részlet lent)?

Figyelt kérdés
18/L vagyok, ha vége lesz az érettségimnek jövőhetén akkor szeretnék eljárni konditerembe, Bp-en és h ez h működik segít nekem vki legalább az elején h miből mennyit csináljak v csak bemegyek és ami szabad gép ott már el is kezdhetek tornászni? Neten olvastam h egy havi bérlet átlagosan 10-15ezer ez mit takar h heti hányszor mehetek v helyfüggő ? Nálatok ez hogy van ? esetleg egy jó kis konditeremet tudtok ajánlani? Vagy h ti hova jártok mennyire vagytok megelégedve előre is köszy:)
2011. ápr. 28. 23:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lemész terembe, ott teremedzőt megkeresed, és segítséget kérsz. Általában ingyen van :)
2011. ápr. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csakegyleppurdnál a pont!
2011. ápr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszy am másodikat nem értem:( mit akar
2011. ápr. 28. 23:51
 4/11 anonim ***** válasza:

csakegyuser érti! :)))

bocs az off-ért! :D

2011. ápr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én értem :D
2011. ápr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

10-15 ezer elég sok egy bérletért. Ahova én járok az egy fitnesz és body központ elég felszerelt és elég sok nő jár ide. Itt 10ezer egy hónap ami napi 1 szeri belépésre jogosít. De van diák bérlet 8 alkalmas 5 ezer ( korlátozott időpontban használható) Van 16 alkalmas sima az 8 körül van és akármikor mehetsz. Ha megkérdezel nálad jobb fizikummal rendelkezőket akik nem a szteroidoktól duzzadnak biztosan segítenek, és általában ha du. mész szoktak járkálni fel alá személyi edzők akiknek ha épp nincs dolga tuti segítenek. Egyébként úgy tudom egy személyi edző pár ezer forint és segít étrendet és edzéstervet összeállítani. [link] itt egy pár edzőterem, de mivel lány vagy inkább fitnesz központokat keres. Pl.: Gilda Max. Remélem tudtam segíteni és sok sikert.

F/18

2011. ápr. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az hogy valaki "szteroidoktól duzzad" nem feltétlenül negatívum sem hozzáértésben, sem hozzáállásban ezt ne felejtsük el azért.
2011. ápr. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tény de ritka az olyan ember aki értelmes és szteroidozik.
2011. ápr. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

versenyszinten és későn kezdőknél sokan ésszel csinálják!

továbbmegyek..10-15 év edzés után lehetetlen a fejlődés kox-nélkül. én nem koxolok de nem is ítélem el ha nem 60kilós "strandcigányokról" van szó!

:)

2011. ápr. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyébként a koxhoz kell igazán a tudás, és az alázat. Én sem koxolok, de egy jó kúrát összeállítani kvanehéz.

Nem abból áll, hogy benyomod a 3 naposim + zsíroskenyeret.

2011. ápr. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!