Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen fehérjét vagy tömegnöve...

JohnMcTavish kérdése:

Milyen fehérjét vagy tömegnövelőt érdemes szedni?

Figyelt kérdés
Hasamon van egy kis felesleg, de úgy tudom hogy a fent említett szerektől oda lehet hízni. Ezt el akarom kerülni. Mit tanácsoltok, mit tegyek?? 192cm vagyok és 105kiló.
2011. máj. 1. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő:

Volumass, Whey gainer

vagy

Fehérje + dextróz.

2011. máj. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mrolympia


Miért lehetne hízni?És milyen szer? A táplálékkiegészítők(beleértve a fehérjéket,tömegnövelőket,stb) koncentrált gyors felszívódású tápanyagok,nem szerek.Ugyanaz,mintha csirkerizset ennél csak gyorsabb a felszívódása.

2011. máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó, de érted, hogy értem :)
2011. máj. 1. 12:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Mrolympia


Megfelelő étrenddel elkerülhető a nagyobb zsírosodás,de ha tömeget növelsz(gondolom edzés mellé kell) akkor ígyis-úgyis fog fel zsír jönni(de nem a tömegnövelőtöl,hanem a sok kajától).

2011. máj. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyre figyelj, hogy milyen a felszívódása. Pl egy kazein marha olcsó lehet, de edzés után szart se ér. Viszont ha este iszod teljesen megfelelő. De például egy tejsavó izolátum rendkívül gyorsan felszívódik, de sajna egyik legdrágább fehérje :\
2011. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nemrég ajánlottak egy új tömegnövelőt: Nitro Gain. Állítólag nagyon jó, attól függetlenül, hogy olcsó.
2011. máj. 1. 13:12
 7/7 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:44


...egy kazein marha olcsó lehet...


Ja. A kazein csak kicsit olcsóbb mint az izolátum. K*rva olcsó.

2011. máj. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!