Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Üdv! Tudom hogy a tömegnövelő...

Üdv! Tudom hogy a tömegnövelő (fehérje+ch) és a sima fehérje nem káros, se a creatin, se a vitaminok! Glutaminban és bcaa-ban is bízom! DE A PROTEINPORRAL MI A HELYZET?

Figyelt kérdés

erről mindenki hallgat...

ha nem tudjátok megmondani ne szóljatok le.


2011. máj. 1. 20:03
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
ne hülyézd le őket! ez a véleményük,inkább válaszoljon valaki hogy ha a táplálékkiegészítők többsége ártalmatlan akkor a proteinporokkal mi a helyzet! kösz
2011. máj. 1. 21:15
 12/25 anonim ***** válasza:
2011. máj. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
38%

Mrolympia


Csak szivat...amúgy meg a 4. válaszoló is én vagyok,csak nem írtam oda a nevem.

2011. máj. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
legyetek szívesek a kérdésre válaszolni! káros a proteinpor,és maradjak pl a volumax35-nél? mert az csak fehérje meg gyors ch(dextróz úgy tudom)
2011. máj. 1. 21:26
 15/25 A kérdező kommentje:

kaphatok 1 választ???

légszi

2011. máj. 1. 21:48
 16/25 anonim ***** válasza:
53%

Mrolympia


Tudom,hogy tevagy az Márk:P:D Csak te lehetsz ilyen hülye!

2011. máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
bocs,de én dani vagyok,szerintem keversz valakivel. 19 éves vagyok,és ugy látszik nem kapok választ soha! :(
2011. máj. 1. 22:04
 18/25 anonim ***** válasza:
93%

GreenTea


Majd én válaszolok neked, mert úgy látom itt csak agymosott testképzavaros izombolondok vannak!

A tömegnövelők, ami valóban fehérje és szénhidrát keveréke teljesen ártalmatlan élelmiszerek. A proteinpor viszont más dolog, és erre te is rájöttél, ellenben a sok idiótával!

A protein egy fantázianév, nem fehérjét jelent angolul, én tudom mivel jó angolos vagyok. A fehérje készítmények tényleg tejből lesznek, azt hiszem kiteszik a napra, és amikor megszárad, akkor azt teszek a dobozba. A protein por viszont szintetikusan előállított szer, amit nagy gyárakban készítenek szteroidokból! Köztudott hogy a szteroidok károsak, meghalhatsz tőlük és utána még más bajod is lehet! Nem szabad ilyeneket enni, maradj a sima fehérjéknél és kreatinnál!

2011. máj. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! ezt akartam tudni!

Green Tea legalább normálisan ért hozzá! és amit mondtál hogy napon szárítják a tejből az gondolom a tejsavó fehérje turmix! még egyszer köszönöm!!! :)

2011. máj. 1. 23:42
 20/25 A kérdező kommentje:

én nem hiszm l hogy felfúj meg amit mondani szoktak ,csak hogy káros azt tudom

ha leirom az étrendemet tudsz rajta javitani ha nem stimmel?

2011. máj. 1. 23:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!