Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés előtt egy órával történő...

Edzés előtt egy órával történő önkielégítés mennyire befolyásolhatja az edzésen leadott teljesítményemet?

Figyelt kérdés
Nehézsúlyos testépítő edzésről lenne szó. ( 1RM 75-80%-a a sorozatokban használt súly nagysága. )
2011. máj. 2. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semennyire. Én még nem próbáltam, mivel iskolából járok testépíteni, és jól nézne ki, hogy órán előkapnám a szolgálati fegyvert. Bár volt már hozzá ,kedvem, lehet, hogy egyszer meg is csinálom. Csak nem tudom hogy a nemi váladékot hova nyomjam, majd valami csaj nyakába :D
2011. máj. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Vagy a padba tesó!! :D

Aztán valamelyik tanár akit nagyon bírsz, majd matat a padban puskát keresve, és belenyúl a .....-be!! :D

Nagy lenne!! LOOOOOL! :D

2011. máj. 2. 15:47
 3/10 clint ***** válasza:
100%
súlyosan, kiürült zacsival sztem mennyi tesztód marad? :D
2011. máj. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor eléggé ront a teljesítményen ezekszerint... :D

Bár ma úgy edzettem, hogy előtte nem volt, és ugyanúgy ment kb meglepő módon!! :D :D

Sőt újabban fáj a bicepszem belső fejénél az ínszalag, mikor nagyon erőlködöm utolsó ismétlésekben, ilyen régen sose volt. Lehet kihagyok egy hetet inkább. :)

2011. máj. 2. 18:02
 5/10 anonim ***** válasza:

GreenTea


Hokiból hagysz ki egy hetet vagy edzésből?:D Szerintem nyugodtan ráránthatsz edzés előtt, legalább nem a csajok seggét fogod nézni!:D

2011. máj. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 TOMAtm ***** válasza:
kihat az edzésre,először is mert ha szexuálisan izgatott vagy akkor sok a tesztód,jobban megy az edzés.másodsorban a férfiak kielégülés után kb 5 percel elalszanak :) szerinted mennyit fogsz nyomni félálomban?(ennek az okát nem tudom,de utánanézek)
2011. máj. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát nemtudom, ma úgy edzettem, hogy nem recsiztem előtte. :)

És ugyanannyit nyomtam ki fekve, mint múltkor 2 recsi után egy órával... :D

Akkor lehet sok a tesztóm? :)

2011. máj. 2. 21:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha 3x kivered 1 órával edzés előtt akkor biztos nehezebb. Ha csak egyszer akkor van hogy még jobban is megy mert az csak feszültséget old. Ha meg egyszer se akkor meg nemtom. De nekem múltkor így volt amit írtam hogy egyszer meg háromszor.
2011. máj. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
Imádtam olvasni a kommenteket!köszi a megnevettetést(persze pozitív értelemben),arcok vagytok!:D:D 21/L
2011. máj. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudjuk!! :D És köszi!! ;) :D
2011. máj. 3. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!