Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon tetszenek az izmos női...

Nagyon tetszenek az izmos női karok. Milyen súlyzós gyakorlatokkal tudom itthon is izmosítani, edzeni a karjaimat?

Figyelt kérdés
Alapvetően vékony lány vagyok, a karjaim sem vastagok, de szeretném izmosabbá tenni őket. Itthon van 2 illetve 3 kilós kézisúlyzóm, mit csináljak velük, hogy erősödjek, izmosodjak, mire jó a rövidujjú pólós időszak? :-)
2009. márc. 8. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Javaslom szerezz be nehezebb súlyzókat, tárcsásakat, aminek lehet a súlyát változtatni. Itt találsz gyakorlatokat: [link]
2009. márc. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha a testépítő nőkre gondolsz akkor szerintem gondolj bele... uuuuu.. utálom ! én sztem nem szépek


ez az én véleményem :)


de ha tényleg ezt akarod akkor először kisebb súlyzók aztán egyre nehezebbek... Aztán jöhet a 10 fekvőtámasz és mindig egyre többet


jó edzést!


kiirsten

2009. márc. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Neeem, nem testépítő nőkre gondolok, nekem sem tetszenek a férfias izmok. Csak, hogy látszódjon, hogy van ott izom is :-)
2009. márc. 8. 17:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kiirsen-nek:

A női kar alakját ugyanúgy az izmok szabják meg mint a férfiakét. A női testépítő karokat pedig nem fogod soha elérni még ha 20 évig edzenél akkor sem. Max akkor ha doppingot használnál. Ha egy nőnek nincs izma a karján akkor nincs formája se. Maximum az ahogy épp a felesleg áll rajta vagy ha nincs felesleg akkor az végülis egy csont.


Kezdésnek jó a 2-3 kg otthonra. Csinálja első pár héten heti 3szor (1nap edzés 1nap pihi) bontásban egy bicepsz és egy tricepsz gyakorlatot. 1 gyakorlat 3 sorozat. Minden sorozatot addig csináld amíg szabályosnak érzel. De jobb lenne ha az egész testedre edzenél mert nem csak a karon adják az izmok a körvonalakat.

De az első 3-4 hétben elégnek kell lenni. Aztán marad a szisztéma és emeld a 3 sorozatot 4re.

később pedig lehet kevesebbszer edzeni 1 héten 1 izmot de akkor már több gyakorlattal, sorozattal.

2009. márc. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
jól teszed !! jól fog muatatni !!van kézi súlyzó és biceps gép és tricesre csiga, váltogatva edzed az ellentétes izomcsoportokat..nekem tetszenek a testépítő csajok..jó sok izom van rajtuk...
2009. márc. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!