Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit fogytatok zumbával?...

Mennyit fogytatok zumbával? Esetleg van olyan is aki nem igazán változtatott semmit az étrendjén és úgy is fogyott a zumbával?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha heti 6 zumbára mész,akkor annyira nem kell változtatni az étrendeden,ha ez érdekel,de persze az kellene legyen az első,ha súlyfelesleged van.

A tudatos kajálás azért is fontos,mert előre leírt időre evés van,tehát nem lenne olyan,mint a többségnél,hogy az edzéstől megéhezel,aztán utána bebúrkolsz 2 tányér krumplis tésztát,mert te már edzettél,ezért akármit ehetsz.

2011. máj. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

meg tudatos, étrenddel, egészséges táplálkozással nem leszel zombiii aki fehérjehiányooos meg vitaminhiányos és az emésztése is tönkre vannnn.

úgyhogy első az étrend, amíg élsz. utána elvileg kerülhet a mozgás előtérbe, hogy friss maradj.

2011. máj. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én ezt értem, de életem végéig nem bírok csak salátán és grillezett csirkemellen élni. Unalmas mindig azt enni. Segítsetek nekem, hogy hogy lehet tudatosan, de változatosan enni. Jó lenne ha írnátok, hogy egy nap mit egyek. Próbáltam már reggel 1 szelet teljes kiőrlésű kenyér, kevés vaj rá, 1 szelet csirkesonkával és rengeteg zöldséggel (több a zöldség, mint a szendvics), délre főtt kaja, este egy főtt tojás, vagy paradicsom, sajttal. Ezt csináltam három hónapig semmit nem fogytam. NEm tudom, hogy mit csinálok rosszul. Igaz, hormonzavaros is vagyok.
2011. máj. 5. 18:56
 4/8 anonim ***** válasza:

1. alapvetően... mozogj többet ill. égy kevesebbet (kalóriát)

2. "builder.hu étrend" "builder.hu alapismeretek" <-- ezekre ajánlom rákeresni google-ban. a kiadott builder oldalon pedig olvasgatni.

3. vaj miért kell a kenyérre? én mondjuk lustaságból nem kenem meg.. meg tejcukor van benn (FUUU...!)

de neked nem biztos hogy éppen tejzsírra van szükséged.. annyira nem egészséges, és sok energiát hordoz.

változatosan egészségesen? rengeteg féle sovány hús van, és még több kevésbé sovány, most nem írok szépen így ismétlem a szavakat: rengeteg szénhidrátforrás is van, többféle teljes kiőrlésű és rozskenyér, barna rizs, vannak ilyen száraz lapos biszb.szok is, gyümölcsök..

ezeket hőkezelve ízesítve igen sok mindent ki lehet hozni.. ha utánakeresel diabetikus recepteknek akkor azok ált. elég alacsony kalóriatartalmúak és viszonylag lassan felszívódók (már az étel) az is jó végülis.

na mi van még? kérdezz.. buildert meg olvasgasd, hogy alap dolgokkal megismerkedj (energiamérleg, tápanyagok) őőmm.. vagyis átismételd ha amúgy már tudod.

2011. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, aranyos vagy, hogy ilyen gyorsan válaszoltál, és hogy nem lecsesztél. 9 hónapig jártam heti két-három alkalommal konditerembe, előre tervezett edzésprogramom volt. Se nem fogytam, se nem látszott még csak rajtam sem, hogy járok. Sajnos. Ott is azt mondták, hogy valószínű, hogy a hormonzavar miatt. Alapjában véve 55 -60 kg szoktam lenni. De egy pár éve kialakult nálam ez a hormonprobléma, most 73 kg vagyok.
2011. máj. 5. 19:22
 6/8 anonim ***** válasza:

a hormonok nagyon nagy befolyással bírnak, mégisss..

ha ennyi lenne, akkor Afrika tájékán.. nem, ez asszem egész világos statisztika.. nem halna éhen naponta 30k gyerek, ha lenne valami mód, hogy a testsúlyból ne veszítsen az ember.

alacsonyabb kalóriabevitel - sajnos vagy nem sajnos- előbb utóbb a tartalék tápanyagok fogyásához vezetet.

2011. máj. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TOMAtm ***** válasza:
20 kilót le lehet adni vele simán 4 nap alatt,csak akaraterő kérdése.
2011. máj. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
abban már ott a kihívás is. (20 kg 4 nap) :P
2011. máj. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!