Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt fogytatok...

Mennyi idő alatt fogytatok le? és ez sokat változtatott rajtatok? . Mármint a személyiségetek

Figyelt kérdés

lehet olyat hogy valaki már nem utál de már szeret sportolni??

az gondolom az emberek is már máshogy néznek rátok


2010. ápr. 9. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kevesebb,mint egy év alatt fogytam 20 kg ( egy picit sok volt, vagyis túl gyors ). Kinézetre nagyon sokat változtam, bár ebben a két év kondinak is sok szerepe van. Nemigazán érzem, hogy másként néznének rám az emberek, mint kb 3 évvel ezelőtt, de én sokkal kritikusabb vagyok magammal, és tudom, hogy így jobb meg egészségesebb is, de kövéren sokkal jobban eltudtam magam fogadni, valahogy szebb volt az élet, azt hiszem egy kicsit agyamra ment ez a fogyás, meg az hogy próbálok megfelelni (vagyis azt hiszem ezt teszem ) testileg a mai ideálnak. Mára már teljesen átalakult a gondolkodásom, túl nehéznek érzem elfogadni magam. Vigyázni kell az ilyen dolgokkal!
2010. ápr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hmmm érdekes azt gondoltam hogy aki vékony az jó érzi magát a bőrében (elfogadja magát)

én ha már fogyok pát kilót már jobban érzem magam de sajnos mindig is volt rajtam egy kicsi:S:S

az a baj hogy én sokszor azt érzem hogy ez miatt (hogy ducibb vagyok) az emberek nem anyira foglalkoznak az én véleményemmel (másoké jobban érdeklik akik vékonyabbak) nem tudom ez már lehet kishitüség:S

2010. ápr. 9. 22:25
 3/3 anonim válasza:

sztem ez nem a külsőtől függ, hanem a belsőtől.

én ismerek olyat aki elég duci, mégis mindig a középpontban van, és ugyanígy ismerek csinos emberkéket is, akik középpontban vannak.

de van mindkettőből olyan is bőven, akik a háttérben vannak folyamatosan.

ennek semmi köze ahhoz, h duci vagy e vagy sem, a kisugárzástól függ, h mennyire érzed jól magad a bőrödben.

mivel láthatóan nem fogadod el magad, így ez kivetül, és ezért helyeznek a figyelem középpontjába inkább mást helyetted.

2010. ápr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!