Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki autóversenyző szeretne...

Aki autóversenyző szeretne lenni annak muszály ez?

Figyelt kérdés

Mármint....:


Annak muszály milliomosnak lenni? Tényleg nincs olcsóbb megoldás?


+ még muszály kiskorától kezdve gokardozni? Én olvastam valahol hogy Budapesten van valahol egy autóverseny képző tanfolyam 50ezer forintért megtanítanak az alapokra sőt versenyajánlatot is adnak de ehhez miért kell milliomosnak lenni vagy 5 éves kortól fogva gokardozni?


Szerintem a tehetség vagy a siker akkor is elérhető ha valaki kiskorába nem gokardozik.


Én most nem az ilyen Forma-1 re gondolok. Hanem más versenyekre, rally-kra, stb.



Ti mit gondoltok?



(csak azért gondolkodtam ezen mert végülis ez is egy karrier lehetőség)

(23/f)


2011. máj. 8. 11:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ha már itt tartunk a kiváló 1 "L" :P
2011. máj. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
jó, siettem bocs hogy benyomok néha pár plusz betűt -.-"
2011. máj. 8. 20:11
 13/16 anonim ***** válasza:
Muszáj. A versenyzés a luxus kategóriába tartozik. Tapasztalat. Apukámnak versenyautó csapata van. Évről évre látom ahogy Sok(!) TEHETSÉGES versenyző eltűnik mivel nincs pénze, és sajnos ez nem a Forma-1, hogy rakják a pénzt a zsebedbe és közbe meg azt csinálod amit szeretsz.
2011. júl. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Te a Csömöri Gokart pályán lévő Pődör Balázs által vezetett Pődör Balázs versenyzőképző iskoláról beszélsz!!!Igen az jó hely tehetséges versenyzőket nevelt ott!!!
2013. dec. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nem kell gokartozni mert Magyarországon van suzuki swift cup és ez lehetőséget ad a wtcc felé
2014. márc. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15-ös:de kell a Suzuki Swift cup-ba nem csak úgy 1 csettintésre kerülsz be...
2014. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!