Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 4 küzdősport között vacilálok...

4 küzdősport között vacilálok szerintetek melyik a leghatásosabb?

Figyelt kérdés

A boxot azért választanám mert úgy gondolom hogy minél egyszerűbb a küzdősport annál jobban megtaníthatna olyan dolgokra amiket akár az utcán is használni tudnék ha rról van szó

A thai boxot azért gondolnám mert elég kemény és valamivel több mint a sima box de ez talán az ütés teknikásságának rovására mehet...

Az MMA ami a legjobban tetszene a földharc miatt is főleg de félek hogy ez is a teknikának a rovására megy és utcán lehet hogy hasásosabb a sima box

És most hallottam a Krav Magáról ebben pedig igazán az fogott meg h nagyon kemények az edzések és szerintem hosszútávon megkeményednék ha minden nap összeverve és izzadságban fürödve mennék haza.

Szerintetek melyik az a küzdősport aminek az edzései nagyon kemények (erősödni szeretnék) és az utcán is a leghatékonyabb lenne.


2011. máj. 9. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom miből vontad le azt a következtetést,hogy az ökölvívás a legegyszerűbb.

A felsoroltak közül az egyik legösszetettebb.

Az mma-hoz meg előképzettség nem árt.

2011. máj. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a krav-maga meg pont nem a kemény edzésekről híres...
2011. máj. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Krav maga thai box együtt vagy thai box és mma. Önmagába utcára egyik se jó, mert thai boxos gyerek földre kerül vége mint a botnak krav maga pedig helyzetekhez van kötve. A sima box semmit sem ér az utcán, az mma pedig szerintem a földharc miatt ér csak valamit. De ha csak egyet kéne választanom akkor muay thai, mivel ott a puszta kéz harcra szinte 100% osan felkészülsz, krav magától pedig csak elbízod magad és még egy késsel hadonászónak is nekimész. ( A krav magások is használnak kést, és elég sok olyat is tanítanak PROFIKNAK (neked sose fognak), amit egyszerű harccal nem nagyon lehet kivédekezni. Tehát muay thai, ha kést látsz akkor pedig futás.
2011. máj. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát az ökölvívással kapcsolatban ugye az van hogy nincs benne földharc nincs benne rúgás nincs benne semmi csak a puszta keze az embernek és a technikája amit egy utcai harcban nagyon fel tud szerintem használni egy laikus ellen aki egy szabályos ütést sem tud bevinni. de ott van a thai-box kicsit több dolgot tanul az ember (térdelni rugni...) de mégsem több mint a box .. egy thai boxos már nem üt olyan jól és nem olyan jó a technikája mint egy sima boxolónak az MMA-ról nem is beszélve mert ott már tényleg sokkal több dolgot tanul az ember ( + földharc) és szerintem ez a hatásosság rovására mehet.. a krav magáról én eddig csak annyit hallottam hogy tényleg kemények az edzések meg hulla fáradtan meg alkalmanként összeverve :D mentek haza edzésről
2011. máj. 9. 21:04
 5/5 anonim válasza:
ezt én se értem bazz :DDDD krav maga alapbol nem küzdősport, hanem önvédelmi RENDSZER :DD te teljesen idióta vagy amiket ide leírtál... :D szakadok ...
2011. máj. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!