Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot javasoltok?...

Milyen sportot javasoltok? (hízni szeretnék, nem fogyni) Kondi vagy aerobic?

Figyelt kérdés

30 év feletti lány vagyok. Az a gondom, hogy nem tudok hízni, nemrégen szültem,(szülés alatt 16 kg hízás) de a felszedett + kg nak nyoma sincs, sajnos megint csak 50 kg a súlyom, pedig reménykedtem hogy marad valami rajtam. Szeretnék sportolni, de nem szeretnék fogyni, viszon úgy szeretnék hízni hogy közben formálom is magam.

Ha edzést javasoltok akkor hányszor , és mit kell csinálni?


2011. máj. 13. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor szültél pontosan? Szerintem még várj, a terhesség sokáig tart ugye, és sok mindent megváltoztat a szervezetedben, idő kell, amíg visszaáll.


Amúgy ki hallott már 30 éves lányról? Nekem ez olyan furán hangzik.

2011. máj. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

5 hónapja szültem, a lányt mint nemet írtam :)

Azért köszönöm a választ

2011. máj. 13. 09:20
 3/5 anonim ***** válasza:
egyébként tényleg furcsa, máshogy nézne ki, ha azt írtad volna, hogy 30 év feletti nő :) na nem lényeg, szóval: ha sportolni akarsz, és nem akarsz fogyni akkor szerintem kondi. Persze azért ne csak "súlyozz" hanem bicózz, fuss, kösd össze valami aerob mozgással. meg egyél sokat :) egyébként én 20 vagyok és kondizok egy héten 4x, a maradék 3 napon meg tornázom itthon. valószínű emiatt szedtem fel az áhított 5 kilót, de mégis sikerült:D sokat ettem :) de a sport vizsont szerintem segített abban, hogy a hirtelen hízás ellenére mégis ugyanolyan maradt a bőröm
2011. máj. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
javítok: valószínű NEM emiatt! :)
2011. máj. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

GreenTea


Heti 3 súlyzós edzést javasolnék és 2-3x fél óra aerobot. A legfontosabb hogy rakjad rendbe a táplálkozásod! + vitaminok!

2011. máj. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!