Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet, hogy nálam másként...

Lehet, hogy nálam másként működik ez a dolog? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen olvastam,hogy ha valaki szeretne kicsit "hízni",akkor ahhoz el kell járni a konditerembe és súlyzókkal edzeni,vagy otthonra venni súlyokat és azzal dolgozni. mivel nekem se pénzem,se kedvem nem volt a konditeremhez, ezért kb másfél hónapja minden nap kocogtam fél órát,és fél órát tekertem utána szobabringán. sokan riogattak vele,hogy ettől nem fog izom rakódni sehová,épp ellenkezőleg. 48 kilóról indultam,most 51-52 vagyok,ráadásul már egy mérettel nagyobb nadrágot hordok (hurrá! :D ), a bőröm sokkal szebb lett, és a fenekem meg a combom formásabb,és érzem,hogy ez izom,nem plöttyedt valami... tehát magyarul mondhatom azt,hogy voltaképpen a futástól és a bringától formálódtam? az étrendem teljesen "átlag" hízókúrás étrend,sok fehérje, szénhidrát,gyümölcsök... míg más fogyott,én híztam volna a futástól?

A válaszaitokat előre is köszönöm!


2011. máj. 13. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szóval azt állítod, hogy 1,5 hónap alatt fél óra kocogástól és fél óra tekeréstől felszedtél 4 kiló izmot rendes étrend nélkül. Ne zavarjon, hogy telekoxolt testépítők tökéletes kajával, legkeményebb súlyzós edzéssel sem tudnak ennyit felszedni.
2011. máj. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

-.- nyilván nem kérdeztem volna meg,ha nem tudnám a választ...

téged meg az ne zavarjon,hogy egy női test másként működik,mint egy férfié... de azért kössz az értelmes választ.

2011. máj. 13. 13:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha előtte semmit se csináltál akkor lehetséges hogy annyira gyenge volt mindened hogy a futástól nem vesztettél izomtömeget hanem még ahhoz is erősödnöd kellett.


Vagy a másik ötletem amit valószínűbbnek tartok, hogy a mivel előtte nem csináltál semmit , így nem is izzadtál, nem is kellett vizet raktároznod a bőröd alatt de most hogy futsz mindig kell izzadni ezért többet iszol, több vizet raktároz a szervezeted és ez az oka annak is hogy feszesedet a bőröd, kinyomja a víz.

2011. máj. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

Még eszembe jutott egy, lehet hogy ugyan úgy 48kg vagy, csak testsúly mérés előtt ha véletlen lecsúszott 4l folyadék hirtelen amiről megfeledkeztél az bizony +4kg tömeget ad.

2011. máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"nyilván nem kérdeztem volna meg,ha nem tudnám a választ..."

Ezt gondold át még egyszer...

"és érzem,hogy ez izom,nem plöttyedt valami"

Nem kérdezted, mondtad...

Igen a női test más, még kevesebb izmot képes felépíteni.

Ha más választ vársz, akkor tessék:

Nem, te sem működsz máshogy, mint más. A sok fehérje, szénhidrát, gyümölcsök ez nem hízókúrás étrend, de még csak nem is étrend. Ez nem izom lesz amit felszedtél nagy részt, hanem zsír, víz, és max egy kis glikogén.

Vagy más időpontban mérted magad.

2011. máj. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!