Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy fejlődök,...

Miért van az, hogy fejlődök, de mégsem eszek rendesen? Lent.

Figyelt kérdés
15/fiú vagyok, nem veszek tápkieget, sem rizset sem csirkét, de mégis 25-30kg (fekvenyomó) a kezdés és már 45kg simán ment, ez miért van?
2011. máj. 15. 13:34
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
ennyit még leírok: Nem vagyok egy anti-sport, mert intervallumos futást csinálok, de nem vagyok túlsúlyos, csak le akarok adni kb 6-7 kg-t eddig leadtam 4-kgt, és mellette megy a kondi is, heti 1-2-3x (mikor hogy) De 3-an jártunk, haverokkal, és ők is ott tartottak ahol én, lehet egyikünk csak 40 volt a max, de az sem rossz. Kösz mindent, de nincs lehetőség a normál kajára. :)
2011. máj. 15. 16:43
 12/31 anonim ***** válasza:
Ne figyelj a sok baromra.. Ők valószínűleg elismert testépítők akik színpadon versenyeznek , naponta 2x edzenek és mást sem esznek mint csirke+rizs. Az ilyenek az robotok és nincs életük.. 18 éves korodig nem kell annyira a kajára odafigyelni csupán egyél sokat csak ne édességből meg chips-ből.. ennyi.. De ha nagyon érdekel én is 15 éves vagyok szendvicseimet így csinálom : dobozos csirkemell ( ilyen szeletelt mintha szalámi lenne ) dobozra írva szinte csak fehérje van benne.. egyél ilyeneket parizer helyett. igyál sok tejet. ( ne kakaót ). Egyél rozs vagy teljeskiőrlésű kenyeret. egyél hozzá paradicsomot meg ami jólesik zöldséget. és sokat ezekből! Nyugodtan ehetsz csokit is , heti 2-3x is belefér , jót tesz az agynak. és ugyebár te nem színpadra készülsz , tehát ihatsz nyugodtan sima üdítőket is. Persze csak mértékkel..Ebédnél meg legyél változatos. jó a házikoszt is. én 14 éves korom óta járok le edzeni , pontosan 1 éve és 2 hónapja. Kezdésnek alig 20 kilóval csináltam (6x8-at) Most meg jelenleg 80 kilóval csinálok 6x12-őt segítség nélkül. Látszik az eredmény is.. Meglett 3-4 hónap alatt a kockahasam. 48 Kilóról indultam 166 cm-rel , most meg 66 kiló vagyok 170 cm-rel.. Heti 3x-4x járok edzeni 2,5-3 órát. Súlyzósat majd utána 10-15 perc aerob mozgás ( nálam séta erőltette tempóban ). Ja és mivel nem duzzasztottam meg az izmaim spéci fehérjékkel, ezért van az a jelenség hogy a nálam 2x nagyobb karú sráccal ugyan annyit csinálunk mindenből. Azzal a kivétellel hogy míg én széles fogásban 31x felhúzom magam ő alig 4x. Szóval minden rendben , rendesen fog látszódni az eredmény , csak kitartás!
2011. máj. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

mark86


Mindennel egyetértettem és igazat adtam amig a spéci "izomduzzasztófehérjés" részhez nem értem. te úgy őszintén szellemi fogyatékos vagy? tudod mire való? arra okostojás homályökör barátom hogy edzés után gyorsabban felszívódik! semmi más előnye nincs a hússal szemben max még annyi hogy olcsóbb! ne legyél már korlátolt agyú! ha nem kap tápanyagot kemény edzés után az izomzatod nem tud regenerálódni,és pont a kritikus időszakban éhezik! ezt nem tudod mással megoldani.alapokkal tisztában kéne lenni mielőtt berobbansz ide a kis vergődéseddel és leminősítesz hozzáértő embereket. tej! ha-ha hatalmas megállapítás volt

2011. máj. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

mark86


Ja és az osztálytársaidat barmozd kisfiam,mert élőben ezért repülne a pofon!

2011. máj. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
amúgy a 45 még csak 3-4x ment, mert elhanyagoltam azelőtt egy kicsit. Te az a 15 éves fiú, mekkora karod van? :)
2011. máj. 22. 08:40
 16/31 A kérdező kommentje:
De te kicsit sem voltál túlsúlyos.. Gondolom az a +15-20 kg nem csak izom, azzal jött zsír is. Szóval, jó hogy nem roossz az eredmény. :D
2011. máj. 22. 08:44
 17/31 anonim ***** válasza:

mark csalódtam benned, én már itt nem értettem egyet :D

"Heti 3x-4x járok edzeni 2,5-3 órát. Súlyzósat majd utána 10-15 perc aerob mozgás"

gratulálok, qrva intenzíven edzhetsz, a 15 perces aerob meg valami vicc lehet csak.

2011. máj. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Még sose mértem a karomat de a kedvedért majd valakivel leméretem. Másrészről mark : a spéci fehérjéken tápkiegészítőket értettem. Az hogy meg mikor kell kajálni az meg szerintem benne se volt abba amit leírtam szóval nem tudom minek az oda+ igen jól írtad edzés után kell enni hogy tudjanak regenerálódni. Mellesleg visszatérve a tápkiegészítőkhöz : Amit én észrevettem : Van egy 21 éves srác aki rendesen szedi a tápkiegészítőt látszik tényleg nagy mindene.. 150 kilót fekve kinyomta 4x , házi bajnokságon 30 ember előtt. szóval tényleg bika a gyerek , meg minden de saját súlyához sehol sincs. igaz én nem birom a 150 kilót fekve 1x-se kinyomni ( na majd segítséggel egyszer megnézem ) De a lényeg hogy én több ideig bírom szabályosan a 80 kilót nyomni mint ő. Ő nagyobbat kinyom én meg kisebbel tovább bírom csinálni. Gyakorlatban csak annyi a különbség : Ő üt 10x nagyon keményen és elfáradt. Én ütök 5 percen keresztül gyengébben de folyamatosan ugyanazzal az erővel. Nyugi ez csak egy kitalált példa de a lényeget érted. És mindez úgy kapcsolódik a tápkiegészítőkhöz hogy szerintem egy ilyen korban lévő embernél ( 15 ) nagyon felesleges ilyenekre pénzt költeni, mivel lazán fejlődik nélküle is. Jó idősebb korban akik tényleg VERSENYRE készülnek azoknak oké meg persze kell a MAX amit kilehet hozni. De aki csak jobban akar kinézni az minek költsön ilyenekre? esetleg ha nem is verseny szinten csak rendesen lejársz és csinálod 3-4 éve aztán megáll a fejlődés akkor is jöhet hogy magasabb szintet érj el. De addig aztán teljesen felesleges. Nem azt mondom hogy haszontalanok meg szarok de egy 15 éves emberkének egyáltalán nincs ilyenre szüksége. És azt a választ nem nektek írtam hanem a kedves kérdezőnek. Nem kell magadra venni. Ezenkívül elnézés ha megsértettelek titeket , semmi rossz nincs a tápkiegészítőkben de ilyen korban feleslegesek még szerintem. Tudom hogy csak vitamin meg fontos tápanyag van benne és az kell csecsemő kor óta , mégse adják nekik se.. Lényeg hogy ilyenek csak akkor kellenek ha már NATURAL módon nem tudsz fejlődni és kell a + tápanyag. De cáfolj meg ha valamit elírtam.
2011. máj. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Látom greg másra már te se bírsz figyelni hogy másba beleköss de akkor leírom neked is : 2,5-3 óra miért ne lenne intenzív? az intenzívebb amikor bejön a srác 1 órát edz azt hazamegy? mit mozgatott meg ? Amíg minden izomcsoportra megcsinálom a 2-3 féle gyakorlatot 6x sorozattal ahhoz kell igen ennyi idő. Aerob mozgáson meg mi a vicces? Figyelj elmondtam hogy nem versenyre készülök és nincs rajtam annyi zsír ( tápkiegészítők miatt amitől gyorsabban növök..) amit 1,5-3 órás gyakorlattal kéne leadnom. És képzeld ez a 10-15 perc bőven elég. nekem amúgy is még csak a célom hogy növeljem a súlyomat. Minek kellene nekem 2-3 %-os testzsírszázalék? Ez a mostani világ hülyesége hogy mindennapokban úgy kell kinézni mint egy címlapon szereplő testépítő + csajoknál mint egy topmodell. gondolkozz már egy kicsit
2011. máj. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Opps a tejet kihagytam : az azért kell hogy erős legyen a csontozata.. pont ilyenkor fontos , mert épp most fog nőni így mindene nyúlik. Nem az izmokhoz kell , de ahogy látom ezt te is leszűrted , csak azok nem gondolkoztál el , hogy akkor mire kéne.
2011. máj. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!