Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy fejlődök,...

Miért van az, hogy fejlődök, de mégsem eszek rendesen? Lent.

Figyelt kérdés
15/fiú vagyok, nem veszek tápkieget, sem rizset sem csirkét, de mégis 25-30kg (fekvenyomó) a kezdés és már 45kg simán ment, ez miért van?
2011. máj. 15. 13:34
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

mark86


Értem én a példádat csak az a helyzet hogy a testépítés az esztétikumról és nem az erőről/állóképességről szól.

Ha valaki fejlődni akar annak ennie kell! Az edzés utáni turmix mindenkinek kötelezőnek kéne hogy legyen,mert alap hogy mindenki iszik 1 protein+ch shake-et hiszen az izmok edzés utáni tápanyagellátását NEM LEHET másképpen megoldani. Ezzel ugyanúgy naturál maradsz mivel semmi extra nincs benne csak gyorsabban felszívódik mint pl.csirke+hús. Ha izmosodni szeretnél és a szilárd kajád okés az edzés utánin kívül máskor nem szükséges a fogyasztása. 15 évesen nem valószínű hogy valaki meg tud ennyi 1 nap fél kiló csirkecombot vagy halat zöldséggel este pedig sovány túrót mert nem hinném hogy bírná anyagilag. akármilyen szintű izmosodást szeretnétek elérni a normális tápanyagbevitel nélkül nem fog menni. itt jön az hogy nem eszik valaki rendesen mégis fejlődik,csak az a bibi hogy ilyenkor az izom máshonnan marja el magának a tápanyagokat és így megy pl a fejlődés,növekedés kárára.

szóval nem azt mondom hogy ész nélkül zabálni kell a proteint vagy tömegnövelőt de aki edzés után nem iszik 1et az szinte kib@szik a saját testével...

ennyi.

tejet meg hagyjátok már nevetséges a beltartalma,1doboz kalcium magnézium tabletta 1500ft 3 hónapra és meg van oldva.(megsúgom ez is naturál)a tej viszont agyonkezelt hulladék.

2011. máj. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Nálam speciel nem probléma ennyit megenni XD. De viccet félretéve értem amit mondasz , meg hogy könnyebb kihozni , így pénzzel , de arra is gondolj hogy ő nem magának veszi ezeket , hanem a szülei veszik a dolgokat. És velük már nehezebb az ilyen dolgokat megértetni. A hússal meg ezekkel meg nincs probléma , mert úgy is ráfogják arra hogy kamasz kor és sokat eszik. Mellesleg edzéstől jól megjön az étvágy. Oké ilyenkezelt tej meg olyan :D Én házitejet iszok , vadkerten lakok és ismerősünknél lehet 5 literjével venni ilyen nagy flakonban a tejet egyenesen a tehénből. Persze városi gyereknek jobb az a megoldás amit te mondtál. Magam példájára írtam bocsi.
2011. máj. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Akkor nyáron a "büdöstónál" aerobozol nem ;) ? a házi tej meg rohadt zsíros de legalább van benne valami nem úgy mint a boltiba! én is a közelben lakok...
2011. máj. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
És bocsi hogy ennyire lealacsonyítottam a dolgokat , csak nagyon elfogult vagyok ( semmit ilyet nem használok ) Még is folyamatosan növök ( magasságra ) , izmosodok szépen. Azt hittem ez másnál is így van. Nem nagyon gondoltam bele..ÉS a turmixot meg akkor én is kipróbálom edzés után. Ha bevált küldök ajándékba egyet neked ingyen :D
2011. máj. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
10:14-nek : Aha :D szoktam járni oda, de szigorúan csak fürdeni :D De én kiskunhalasra járok be edzeni általába suli után, olcsóbb a bérlet.
2011. máj. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

mark86


bocs! nem írtam oda a nevem,én itthon edzek mert nekem így egyszerűbb,csináltam egy komplett kis termet magamnak mert elég sok dolgom van és a környéken már nincs rendes terem.

2011. máj. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

mark86


nem szabad ilyen beszűkültnek lenni, egy 6 kilós whey gainer asszem 16000 és 5 hónapig elég heti 3 edzéssel. tehát havi pár ezerből kijön.

2011. máj. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

mark86


vagy még olcsóbb a tejsavó protein+dextróz, egy shaker meg 280ft sciteces! :)

2011. máj. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Kedves 15 éves srác:


írod, hogy csak annak kéne venni tápkieget, aki versenyezni akar, meg 3-4 év múlva megáll a fejlődés.

Csak én vagyok 100 kg, napi 1 kg csirkét kéne megennem ahhoz, hogy fejlődjek, és ezt nem mindenki tudja megtenni. Sokkal olcsóbban jövök ki ha veszek egy 7 kilós kevert fehérjét, és eszek mellé napi fél kiló húst.

2011. máj. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Várjatok csak! 1 pillanat, szóval ha nem adok az izmoknak edzés után tápanyagot, akkor az a növés kárára megy, mert 171-173 cm és 63-64 kg vagyok, ha nem pótolok=nem növök?
2011. máj. 22. 13:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!