Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Methandienone 10mg-os at...

Methandienone 10mg-os at szedek (Genesis) kb 1-hete és fáj a bal herém, már elkezdett volna zsugorodni? vagy metillel van felütve és azért fáj?

Figyelt kérdés

aki tud segíteni annak előre is köszönöm...

szedtem már Methandienon-t akkor is éreztem ezt de az a várt eredményeket hozta tuti nem metiltesztoszteron volt..

úgy tudom a here fájdalom és zsugorodás előfordul főleg komoly cuccoknál Zitá-val és Clostilbegyt-tel kezelhető a kúra végén..

köszönöm előre is a válaszotokat!!


2011. máj. 15. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
csak azon csodálkozom, hogy már 1 hét után fáj! igen, elvileg attól lehet, de első hét után még sem a zitát sem a proviront nem szokták szedni. mennyire megbízható akitől vetted? mert tudomásom szerint a genesis már nem gyárt. pár képet nem tudnál esetleg csinálni a cuccról? kíváncsi lennék a csomagolásra.
2011. máj. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez tuti metil, az produkál ilyen hamar tüneteket.
2011. máj. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

a Zitát a kúra után fogom szedni a Clomid-dal együtt...


a csomagolása nincs már meg de én bontottam ki fóliázott doboz...pont ugyan olyan mint a képen és 2010-es gyártásu!


[link]

2011. máj. 15. 17:31
 4/9 anonim ***** válasza:
mennyinél tartasz belőle?
2011. máj. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

eddig 15-szemet szedtem be...

de közben Stanzol-is megy 5-mg-os..az megbízható mert sokaknak a várt eredményeket hozta..


szerinted ne szedjem tovább a Metha-t?

2011. máj. 15. 18:19
 6/9 TOMAtm ***** válasza:
ilyen genesises cuccaim vannak nekem is,nemhiszem h kamu,mert ezzel készültek versenyre jópáran az ismerősök közül és mindegyiknek hozta amit kellett.
2011. máj. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem vagyok egy guru, de én kapásból azt mondtam volna hogy kamu cucc mivel genesis, de itt írták már hogy nem feltétlen, szóval azt nem tudom. viszont! ugye 15 szemtől nem szabadna érezned semmilyen mellékhatást. ismerősöm ismerősének is fájt néha a golyója, de nem az első hét után!

nem tudom mennyire vagy jóban a háziorvosoddal, de én azért felkeresném hogy mondjon valakit, esetleg valami orvos ismerős aki ért a témához. ezt most csak azért mondom, mert biztos ami biztos. nehogy valami olyan legyen amit később bánna az ember. melled nem érzékeny?

2011. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

TOMAtm válasza:

tőled kérdezném, hogy a genesis-es clenbuterol működik? esetleg volt már vele dolgod, vagy ismerősöd ismerősének?

2011. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hello! Én is ezt a fajta methandienone-t tolom nekem bejőn hozza a tömeget erőt még annyira nem érzem.
2011. dec. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!