Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Injekciós methandienone? Mi a...

Injekciós methandienone? Mi a franc?

Figyelt kérdés

Érdekesség meg információéhség miatt körülnéztem, hogy mennyibe kerülnek a koxok, és már a harmadik injektálható methát látom, mondom mi a franc? Eddig csak tablettásról hallottam.


[link]


[link]


[link]



Ti hallottatok már róla?


Mellékhatások tekintetében csak a szemesre jellemző májterhelés marad el?


2011. jún. 18. 16:24
 1/5 °:Amigo:° ***** válasza:

A winstrolból is van injekciós és tablettás is.

És ugyan az a hatóanyag.

Valószínüleg itt is hatékonyabb a szuris változat, de a szteroidoknak nagyon sok beviteli módja van, ami működik, de a hivatalos gyógyszergyárak nem alkalmazzák.

Ilyen a transzdermális (bőrön át) vagy orrspray (nyálkahártyán keresztül) vagy alkoholos oldatok (száj nyálkahártyán szívódik föl)

Ezek nem új dolgok, csak ugye magyarországon le vannak maradva.

Nem sokkal, úgy 10-20 évvel :-)))

2011. jún. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TOMAtm ***** válasza:

ja a rendszerváltás óta nem fejlődtönk max visszafelé,előtte meg amúgy is le voltunk maradva 30 évvel,szóval most 50 körül járunk.de persze ez igy van rendjén,nem jó okosnak lenni,akkor vissza tudsz kérdezni.

nem hallottam injektálható változatról idehaza,bár nem is érdeklődtem irányában.persze minden lehetséges :)

2011. jún. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TOMAtm ***** válasza:

uhh ja most nézem h az egyik ilyen genesis-es csoda....nem mintha lenne genesis vagy 3-5 éve.azóta valamilyen pharma néven fut,mert sok volt a hamisítvány belőle.

ettől függetlenül a 'genesises' enantát működik :)

2011. jún. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy szlovák oldalon láttam
2011. jún. 19. 08:35
 5/5 °:Amigo:° ***** válasza:

:-D

Azért saccoltam 10-20 évet, mert például a peptid készítmények mostanában kezdenek bejönni magyarországra, külföldön jó 10 éve használják. A GHRH egyik korai változata (asszem Sermorelin) az X-files könyvben is szerepel, mint a "jövő doppingja".

Nos valójában már elavult :-)))

GHRP, CJC1295, IGF-1Lr3, MGF, hGH Fragment, Hexalerin és még sorolhatnám....

Kint évek óta használják ezeket, nálunk még infó is alig van róla.

Európa hamisítvány szemetét meg ide hordják, mert itt bármit el lehet adni.

2011. jún. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!