Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet-e jó házi turmixot...

Oláh Péter kérdése:

Lehet-e jó házi turmixot csinálni edzéshez?

Figyelt kérdés

Azt hallottam hogy az ipari fehérjét tejjel,gyümölccsel és zabpehellyel összeturmixolva jó kis koktélt kapok gyúráshoz

Igaz ez vagy hatalmas hülyeség?


2011. máj. 17. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát Petikém,sajnos hatalmas baromság!


üdv:mark86

2011. máj. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
gondoltam:D de házilag esetleg össze lehet dobni valami normálisat? ki felejtettem a másikat amibe pedig marhahúst meg tojást meg tejet meg mi tudom még mit tesznek.. olyan létezik?
2011. máj. 17. 22:53
 3/5 anonim ***** válasza:

mark86


figyelj barátom! a turmix nem attól jó hogy nem szilárd. mondhatnám hogy dobj 6 deci tejbe 10 deka túrót,2 banánt,meg tojásfehérjét de ez egyrészt drága lenne,másrészt nem szívódik fel normálisan és elég gyorsan! ennyi erővel ehetnél csirkét is rizzsel.ezért kell edzés után tejsavó+szőlőcukor mert villám gyorsan emésztődik. az ipari fehérje is sz@r! az alapanyag drága,gondolhatod mi van benne ha fele annyiba kerül mint egy norm.tápkieg,ráadásul bármi bajod lesz tőle hol reklamálsz? a vaterán? :)

ne agyalj ilyeneken! nincs lóvé? mert akkor azt írd és kitalálunk valamit...

2011. máj. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha megengedheted magadnak a marhahúst akkor nem kell itt ipari fehérjével szarozni petikém :) edzés után a legjobb a tejsavó fehérje, ennyi.
2011. máj. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
várjáá te most receptre gondolsz,norm kajára vagy edzés utáni megoldás érdekel?
2011. máj. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!