Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 éves srác vagyok 180 centi...

15 éves srác vagyok 180 centi 50 kilo szeretnék kicsit hízni izmosodni mitcsináljak?

Figyelt kérdés
egyébkén apám és anyám is vékony szal génekbe van :S
2011. máj. 19. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
húsrizshúsrizszőldség és konditerem minden mennyiségben
2011. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sitch ***** válasza:
az előttem íróét kicsit bővebben kifejtve: rakj össze magadnak egy tömegnövelő étrendet,amit be is tudsz tartani..ebből a neten kb mindenhol találsz ha nem vagy hülye h beírd a googlebe..aztán meg lemész a legközelebbi konditerembe,kondibérletet veszel és naponta 3-4x lemész edzeni,edzéstervet is találsz a neten.ennél jobban nem lehet a szádba rágni,helyetted meg már nem tudja megcsinálni az ember.persze csináljuk mi is csak nem helyetted hanem magunknak;D
2011. máj. 20. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Birkózás
2011. máj. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nén is ilyen vagyok! most 182cm és 83kg. fekvőzés, húzódzkodás csodákat tesz, meg az egyéb saját testsúlyoddal történő mozgás :D
2011. okt. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%

én tudom micsinálj ;D


szilvásbuktát mert azt szeretem ;)


(ne nyomjatok pirosat viccelődni lehet..)


Amúgy egyél igyál edzél szabadsúlyos gyakorlatokkal és aludj sokat nagyon és egyél rengeteg vitamint..

2011. okt. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

persze, a génekben van. akkor én a génjeim miatt Isten vagyok. nem a testalkatom vagy az izomzatom miatt, csak úgy érzem..


kérdező: írták - tömegnövelő étrend, konditermi edzés. sajátsúlyos edzéssel nem lesz olyan látványos eredmény, teremben is kur.va sok idő izmot felszedni. de persze az az edzésmód is jó, bár a súlyzós edzés kimondottan az izomtömeg növelését teszi lehetővé hatékonyan.

2011. okt. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

www.body.builder.hu csak enyit mondok :) olvass, tanulj, szorgoskodj :) es Fejlodni fogsz meg Noni :D Hulyeseget meg ne kerdezz mt azt nem szeretik :P Sok kaja kell.


u.i: Kijavitanam az elottem szolot (sitch válasza-t) nem napi 3-4x edzes hanem Heti:D :P Ne ess tuledzettseg allapotaba.

2011. okt. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Test tömeg növelő porok!!! 16 éves vagyok 179 centi és 69 kilo...1 éve kezdtem el kondizni és porozni ami nem koksz, semmilyen méreg, csak fehérje és protein forrás...ajánlom neked próbáld ki:D
2012. jún. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!