Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem tudom magam megtarta...

Miért nem tudom magam megtartani több mp-ig kézenállásban? Tudok kézenállni, de csak úgy hogy kb 1 mp-ig aztán eldőlök. Hogyan tudnám gyakorolni vagy megtanulni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem fal mellett csináld
2011. máj. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

de ehez az kell hogy a karizmom erős legyen? vagy hogyan tudnám magam megtartani?

egyébként szoktam gyakorolni fal mellett, de ott is dőlöngélek,hogyha mondjuk egy picit távolabb vagyok a faltól akkor ugy neki dőlök mindig a falnak..

2011. máj. 20. 17:42
 3/10 anonim ***** válasza:
biztos nem árt az erős kar :) és úgy próbálj meg a falnak dőlni hogy közel legyél hozzá. Minél kevésbé támaszkodj a falnak.
2011. máj. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Fejenállás falnál napi 2perc/1hónap.

Varjú tartás napi 2perc/1hónap.

És ezek után jöhet a kézenállás falnál.

De ha falnál csinálod,akkor hogyan dőlsz el?Oldalra,összerogysz v hogy?

2011. máj. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Előttem válaszoló, a fegyencedzés csak 1percet ír a varjútartásból! De amúgy meg honnan tudja bárki is mi az a varjú tartás?


Kérdésre válaszom: Fejenállás falnál úgy hogy csak a sarkad érinti a falat. Ha már jól megy akkor kézenállás falnál és csak a sarkad érintse a falat.

2011. máj. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem, ha falnál csinálom akkor normális, csak ha megpróbálom kicsit távolabb a faltól hogy kb egy kis lépés van én és a fal köztem akkor mindig hátra nekidőlök a falnak a lábammal:/ szóval hogy egyenesen nemtudom megtartani magam.

egyébként fejenállást nemtudok, csak ágyon és fal mellett mert ugy nagyon fáj a fejem xd

2011. máj. 21. 00:09
 7/10 A kérdező kommentje:
mondjuk nagyából meg tudom tartani magam a falnál nem mindig dőlök neki de azért nemtudom pl 5-10 mp-ig
2011. máj. 21. 00:10
 8/10 A kérdező kommentje:
*nagyjából
2011. máj. 21. 00:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez a varjútartás ezzel tudod fejleszteni egyensúlyod.

mint már írtak napi 1-2 perc


http://www.youtube.com/watch?v=-1NqB-uj53Q

2011. jún. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát én ilyet 1 mpig se tudok:O
2011. jún. 18. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!