Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szoktatok-e félmeztelenül futni?

Szoktatok-e félmeztelenül futni?

Figyelt kérdés
Nemrég elkezdtem lejárni a Margit szigetre futni. Mivel eléggé meleg van már és melegem szokott lenni, így van mikor félmeztelenül futok. Kicsit vékony vagyok, így zavarban vagyok de így kényelmesebb lenne...(20/F)
2011. máj. 20. 17:42
1 2
 11/17 anonim válasza:
Én is mindig úgy szoktam, de nincs vele semmi baj.
2014. jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Igen, szoktam.
2014. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Nincs azzal semmi baj, ha félmeztelenül futsz.
2014. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés most mitől futott fel így újra? Több mint három éves.
2014. jún. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Igen, három éves, de attól még fent van az oldalon és el lehet olvasni - az utolsó előtti válaszoló.
2014. aug. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
52%
Ja, persze, hogy el lehet olvasni. Nyilván én is tudok olvasni, csak egy hároméves kérdésbe az ember nem ütközik csak úgy bele. Maximum kereséssel, vagy random kérdéssel, de itt meg három év után született három új válasz is, ezért lepődtem meg. De most látom, hogy mind te voltál, szóval ennyi, nem lényeges, nem érdemel több leütött karaktert. :D
2014. aug. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igazából az nem félmeztelenül, hanem félig felöltözve. Vagy nem? :)
2014. aug. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!