Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen táplálék kiegészítő...

Mady kérdése:

Milyen táplálék kiegészítő lenne a jó számomra?

Figyelt kérdés

Hello!

15/F

Kb 1 hónapja kezdtem kondizni de a kondi eddző mondta hogy valamilyen táplálékkiegészitőre lenne szükségem mert nem eszek se húst se halat.Ti mit ajánlanátok ami hatásos és nem horror ára van

Köszi


2011. máj. 22. 23:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nincs olyan por/kapszula ami helyettesiteni tudná a húst. Főleg ha testépitőnek készül az ember fia akkor alap élelmiszerré válik a csirke+rizs.
2011. máj. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 sitch ***** válasza:
ígyvan.legalább alapjaiban próbáld helyretenni az étrended mert így nem nagyon fogsz fejlődni.
2011. máj. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

GreenTea


Miért nem eszel húst? Ha esetleg vega vagy, akkor tojás és szója kikerülhetetlen! Kajálás legyen először rendben és utána a tápkieg!

2011. máj. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szalonna
2011. máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék testépitő lenni csak hogy jobban fejlődjön az izomzatom.Különben szóját eszek :D
2011. máj. 23. 22:42
 6/11 anonim ***** válasza:

Lehet tojás meg szója elég, de szerintem ezekből akkor qrva sok kell. Nemtudom pontosan hogyan lehet hús nélküli étrendet csinálni.


Amúgy van valami különösebb oka, hogy vega lettél?

2011. máj. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Háát nem tudom miért pedig egészcsalád húst hússal eszik és én már oviba se voltam oda a csirkéért...aztán utána már öklendeztem tőle amikor akartam enni :S
2011. máj. 24. 21:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos pedig a legfontosabb a vegyes szilárd étrend, ami tartalmaz, húst, zöldséget, gabonaféléket, gyümölcsöt. Ezen belül pedig válogatni kell, miben mi is van nagyobb mennyiségben. Aztán megfelelő multivitamin és minerál. A táplálékkiegfészítők szedése a következő. Itt figyelni a protein fajtájára, illetve elolvasni a legkisebb betüket is (mert kezdik butítani)a proteineket.
2011. máj. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de ha ajánlanatok kéne egy táplálék kiegészitőt amitől fejlődnék melyiket mondanátok?Eddzőm a Jumbo-t ajánlotta
2011. máj. 27. 18:17
 10/11 anonim ***** válasza:
37g cukrot akarsz nyomatni, akkor edd azt
2011. máj. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!