Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudok erősödni akármilyen...

Tudok erősödni akármilyen kiegészítő "vitamin" nélkül?

Figyelt kérdés
A nyári szünetbe heti 3-4 alkalommal lejárnék a kondiba.Fehérje meg egyéb ilyen erősítő bogyók nélkül erősödhetek úgy,hogy emelgetem a súlyokat,vagy akármi?
2011. jún. 4. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

mark86


inkább menj a strandra! esélytelen...

2011. jún. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 eNerdzsy ***** válasza:
59%

Heti 3 alkalom kezdésnek elég. Mellette egyél amennyit csak tudsz (persze ne közvetlenül edzés előtt).

Tápszerekre pedig nincs feltétlenül szükség elvégre nem világbajnok akarsz lenni. Aki ajánlja azért teszi mert üzlet van benne, az áruk alapján nem is olyan rossz üzlet.

Légy kitartó és ne várd, hogy két hét alatt dupla izom lesz rajtad akkor van esélyed fejlődni.

2011. jún. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem jártál még utána akkor nem. Ha véletlenül mégis utánajársz az elkövetkező pár napba rájössz, hogy nem a bogyókon meg a porokon múlik, hanem genetikán kitartáson, és hogy mennyit bírsz enni.
2011. jún. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

mark86


:DDDDD

"tápszer" WTF????

2011. jún. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tápszerekre pedig nincs feltétlenül szükség elvégre nem világbajnok akarsz lenni. Aki ajánlja azért teszi mert üzlet van benne, az áruk alapján nem is olyan rossz üzlet.


Én azért ajánlom, mert ha valakinek gyengébb a genetikája akkor edzés utáni turmix nélkül 1 kilót se fog hízni fél év után... Az meg hogy milyen üzlet van benne el tudom képzelni, de nekem személy szerint semmilyen ismerősöm nem lesz ettől boldogabb, ha valaki vesz tápkieget.

2011. jún. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mark86


mert ha valami nincs ingyen az már nagy üzlet!!!

ki dolgozik ingyen? mondjuk én a munkát rabszolgaként már vagy 5 éve nem ismerem ;)

rohadt drága ám 24ezer 14 hónapra hogy ne legyen hiába való az edzés!

2011. jún. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Én azért ajánlom, mert ha valakinek gyengébb a genetikája akkor edzés utáni turmix nélkül 1 kilót se fog hízni fél év után"

Aki nem szed fel 1 kilót se, az evvel sem fog,nincs hatása, minimális +t ad, nem ettől fog megnőni senki, ez kaja.

2011. jún. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálam szerintem az volt a baj, hogy edzés után nem volt tápanyag és nem tudtam fejlődni. Edzés utáni turmixszal jelentősen könnyebb fejlődni. Szóval vannak esetek amikor az edzés utáni turmixon sok múlik.
2011. jún. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Alig múlik valami rajta, ha nem innál turmixot, hanem mennél és ennél egyből rizs csirkét, nem fejődnél szinte semmivel rosszabbul. Általában az össze kajálással vannak gondok, amik sokkal többet rontanak a fejlődésen, mint az edzés utáni turmix hiánya.
2011. jún. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szóval akkor edzés utáni tápanyag/energia dús ételt kell enni,vagy valamiféle turmixot,hogy fejlődjön az izomzat?


Köszönöm a válaszokat!

2011. jún. 4. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!