Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyúrással kapcsolatban két...

Gyúrással kapcsolatban két kérdés, edzésterv ill kiegészítő?

Figyelt kérdés

1. Egyetemista leszek. Az egyetem alatt hetente csak 3* tudnék menni kondiba! Csütörtök, Péntek, Szombat! A nyári edzéstervem a következő volt.


hétfő-mell, has // kedd-hát // szerda-kar//csütörtök//váll/péntek-mell,has//szombat-kar


Hogy lehetne megoldani a 3 napos edzéstervet ??? Májusban kezdtem el gyúrni és nekem ez a 6 napos tökéletesen bevált, kezdőhöz képest nagyon jól fejlődtem.



2. Májusban az érettségi szünet alatt kondiztam heti pár alkalommal, akkor elkezdtem enni amiostar rox 78% tömegnövelőt, majd 2 hétre abbahagytam a szóbeli miatt, majd utána egyből elkezdtem. Mondták nekem a "nagy gyúrósok", hogy SZÓJÁT (ISO SOY ) kell ennem, mert az megdobna. A SZÓJA nagyon is bevált. A szója most fogyott el, bírta úgy 3-4 hétig. ÉS mellette Kreatin-drivet is ettem, azt most abbahagyom, mert 4 hétig szedtem és kell hagyni 4 hét szünetet.


Most majd a tömegnövelőt (AMIOSTAR ROX 78% at akarom inni. Mivel ott mondták, hogy az nem nagyon jó, mert azt miindig lopják azt eladják, szóval abból van még 2-3 hétre való ha naponta 2* iszok. Utána mit tanácsoltok, hogy mit igyak, Tömegnövelőt vagy Szóját ? ????


184 cm / 71 kg / normál testalkatom van. se túl kövér, se túl sovány. 19/f


2011. aug. 18. 18:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Azért kezdtem el ennyire intenzíven gyúrni, mert a középsuliban mindig is gyenge voltam fizikailag, a normál testalkatom ellenére, és szeretnék önbizalmat szerezni, jó testalkatot, persze nem egy kigyúrt állat félét. Szeretnék új ember lenni, most h egyetemre megyek.


Köszönöm a válaszokat!

2011. aug. 18. 18:03
 2/11 Ráffájel ***** válasza:
Csak egy kérdés... hol a láb?
2011. aug. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 FactorY válasza:
lábazni is kéne, nem mellet meg kart edzeni 1 héten 2x...
2011. aug. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 oyeacch ***** válasza:

Te igen hülye vagy. Olvasd el ezt:


[link]


Aztán tájékozódj a tápkieg piacon. csinálj magadnak étrendet, ne a tápkiegben keresd a megváltást, mert nem fog megváltani.


És aki nem edz lábat az b*zi, le fog száradni a heréje, felfordul és aránytalan lesz. Meg b*zi.

2011. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha önbizalmat akarsz inkább valami küzdő sport , mondjuk több kitartás kell hozzá ,de jobb a hatása , meg a gyúrás nagyon statikussá tesz és ez eléggé rontja a képességeket a bunyóhoz ami elég szar valjuk meg . Ezt most úgy mondom hogy 3 évet kondiztam és elég eredményes voltam pl 15 éves koromba simán ment 50 kilóval mell széria jó persze ez nem világ csúcs de nagyon jó átlagemberekhez képest most tudok 80 al helyesebben tudtam mikor át álltam . Amúgy ha mindenképpen edzeni akarsz akkor igen ugyanazt tudom mondani mint a többiek láb igazság szerint hülyeség ezeket már súlyokkal helyetesiteni saját tessúlyoddal pl gugolás , egy kis spiccelés ( ez tulajdonképpen hogy lábpárnán meg emelkedsz felfel ez vádlira megy ) kiegészítő anyagokról meg csak annyit felesleges nem szép amit elérnek vele az emberek egy csajnak se fogsz jobban tetszeni meg semmi láttam embereket olyan aránytalan szörnyekké válni egyik srácnak az alkarja akkora mint a fél feje , ez nagyon vagányan nézhet ki csak ütni nem tudd szerencsétlen ,mert megrakadt az emelésnél idő kell a kondizáshoz esetleg megfelelő diéta ,de én szerintem ez se fontos ha nem sportolni akarsz kiemelkedő teljesítményt lehet elérni minden ilyen nélkül . Nekem anno Hétfő Melkas;melkas has has és még két melkas gyakorlat szerda ilyen hát váll törzs és ha kedved van rávered a hátat péntek meg bicepsz hassal megízelítve . Am. a sikeres edzésterv nem csak azon múlik , hogy milyen testrészeket edzel hanem maguk a gyakorlatok is számítanak pl melkasnál fekve nyomás az 4 dolog pozitív negatív szük és normál fekve nyomás mind máshonnan "mozgatja " meg a melled ezáltal értelmes kinézetüvé formálva mind a 4 .fontos . Amúgy lábat igazság szerint bármikor megcsinálhatod , most oké hogy kell a fejlődéshez ,de az tökmindegy hogy mikor mert igazán nem épül bele az edzésedbe akár el is mehetsz futni ha igazán növelni akarod persze azt súlyokkal lehet vagy Testsúlyal való gugolás (vannak igen kemény gyakorlatok) Érdemes beleolvasnod Paul wade "Fegyenc edzés című könyvébe mester 6 os az edzés terv amit összeállított egykezes fekvő egylábas gugolás lábemeléssel has ,híd, húzódszkodás kezenálásból egykezes fekvő persze nem így kezded hanem mindegyiket 10 lépésbe tanulod meg pl fekvő onnankezdődik hogy a falnál tolokatod elmagad és a végén meg egykezes fekvő . Ez is eléggé statikussá teszi az embert ,de igazság szerint ha tényleg mindenféle szernélküli edzéstveszünk , tehát nem ilyen tenyésztet állatokat hanem tényleg normál kondit akkor nagyobb izomzatot lehet elérni és nem csak izomzatot kapsz hanem tényleg sokkal keményebb leszel ha ezt csinálod és tényleg komolyan . Előszőr nem is hittem a dologban aztán utána néztem a dolognak és tényleg nagyon jó dolog és otthon is lehet csinálni szinte bármeiket . Én igazság szerint kondi terembe már csak a húzódszkodó vasért megyek le , meg a boxzsákért amit lehet rugdosni , meg püffölni mint az állat :D Szerintem néz utána nagyon jó dolgok vannak . Nem tudom igazság szerint ,hogy milyen a testalkatod és hogy miért szedsz ilyen kiegészítőket ,de mondom ezek nem igazán fontosak ezek eleve kis része nagyon-nagyon kis része a kondinak és picit aránytalan irányba viszi a testet akik meg ilyen nagyonnagyok már és aztmondják csak fehérje azok meg kamuznak szuriznak mint az állat :D
2011. aug. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 FactorY válasza:
utolsó, te egy ritka nagy gyökér vagy... szerinted ezek a "szerek" igazából mit tartalmaznak? e
2011. aug. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szeretem mikor valakinek nagy szája van neten keresztül olvas picit utána gondolom te is a sok anyagtól ilyen Gnóm lény lettél :D nem baj szeretik azt a csajok neked látom ez is növeli az önbizalmad .
2011. aug. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elárulom akár szimplán fehérjével is szét szopadhatod a tested persze gondolod mivel az van minden szarba milyen egészséges csak éppensékkel azt a mennyiséget eleve rengeteg vízzel kell lenyomni vagy különben csak ez vicces dolgokat tudd tenni belül és most nem vesére gondolok ha tényleg egyáltalán érdekel az amit csinálsz és most adsz másnak tanácsokat akkor alapvetően olvas utána nem minden jó dolog ami ehető iható .
2011. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 oyeacch ***** válasza:
És ha iszunk mellé napi 5 liter vizet /vagy többet/ akkor is káros mucus?
2011. aug. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

azt mondják akkor jó ,de ezaz egész kondi ipar olyan , hogy az egyik azt mondja megöl a másik meg azt mondja az nagyon jó naponta 20 at és tunkold le az egészet kis c vitaminnal . Mondjuk nem tudom hány liter kell ,de osztály társ pl tolja nagy iparba ő az aki ebbe a biznyákba nagyon benne van

hogy csak a scitec termék mindenből meg még hallottam teljesítmény növelőből hotblood van aki azt mondja használ van aki nem ,de am. felnézel body builder oldara ott is sok olyan cuc van amire azt írják hogy "nagyon jó cuc ,de nekem nem használt " de hát nem tudom mint mondtam én nem hiszek , abba hogy ezekre szükség lenne , meg sokan vannak hogy elámulnak attól hogy ez milyen jó és elkezd haladni bizonyos izomzatokkal nagyon olyanokat látok mikor heti egyszer lemegyek a kondi terembe , hogy a lába épp hogy edzeve van a karba viszont vastagabb nálam simán , hogy most akkor ez hogy van .Persze nem olyan hatalmas eldeformálódásra kell gondolni ,de azért ha az ember úgy figyelgeti a testformákat akkor egy idő után látja hogy valami nincs rendben .

2011. aug. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!