Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés előtt/után mi lenne a...

Edzés előtt/után mi lenne a megfelelő étkezés?

Figyelt kérdés

20, lány vagyok, és 2-3 kg-t szeretnék fogyni, de leginkább feszesedni. az étkezéssel alapjáraton nincs gondom: minden nap csirkemell filé, ebédre rizzsel, vacsira zöldséggel, minden nap túró, reggel zabpehely.

heti 2 aerobot csinálok, 2x hasizom erősítés, 2x comb és fenék erősítés.

felmerült bennem a kérdés, hogy melyik fajta edzés előtt/után mit tanácsos enni? tudom, hogy a proteinturmix lenne a legjobb megoldás, de anyagi okok miatt ezt nem engedhetem meg. így inkább arra lennék kíváncsi hogy mikor kell lassú/gyors felszívódású ch/fehérje. (a lehetőségeim: túró, sovány hús, zabpehely, rizs, gyors ch meg... étcsoki? :D)

szóval el vagyok veszve, tanácsokat szeretnék :)


2011. máj. 23. 19:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

mark86


ne b@zd már el a kedvemet! minden oké nálad és ilyet mondasz hogy nincs pénz tápkiegre? eldobom a hajam...

[link]

kéne heti 3 átmozgató súlyzós edzés ezek után egy adag ilyen protein dextrózzal,23000 forint és 14 hónapra elég!

megcsinálod a súlyzós edzést utána aerob és kész! edzés előtt egy,másfél órával megeszed a kis csirkédet rizzsel,utána meg az 1 adag protein 30-40 gramm dextrózzal (szőlőcukor por formájában)oszt csá.. még finom is lesz!! :)

2011. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
direkt kértem, hogy ne írjatok proteinturmixos hozzászólásokat... igen, tudom, hogy ez lenne a legjobb, de remélem meg lehet érteni, hogy nincs rá keret. egybe 23ezer forint? jó lenne, ha maradna annyi a kártyámon hó végére...
2011. máj. 23. 20:51
 3/15 anonim ***** válasza:

mark86


hogyne lehetne megérteni! akkor egyél edzés után szilárd kaját,mert nem lehet mással helyettesíteni!

2011. máj. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Edzés előtt 2 órával egyél, edzés után pedig azonnal a lehető leggyorsabban felszívódó kaját. Ha havi 2700 ad marad, akkor már tudsz venni 0,5kg biotech fehérjét ami elég neked 1 hónapra, vagy tovább.
2011. máj. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2011. máj. 25. 19:41
 6/15 anonim ***** válasza:
hát egyet értek én 18/l állítsak oda a szüleimhez hogy perkáljon ki 23.000-t tápkieg-re? nekem sem lenne rá keret. és hol lehet olcsóbb és jófajta turmixot/port beszerezni? nekem edzés utánra kellene (elnézést hogy ide tettem egy kérdést)
2011. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

mark86


a nagy kiszerelés mindig olcsóbb!

23000-nél olcsóbban nem nagyon találtok tejsavót! ha a másik válaszoló proteinjét veszitek alapul,abból 5 kiló 27000

de ha csak így van pénz akkor vegyétek azt!

még jó a power protein is ha nem vagytok finnyásak keressetek rá! amúgy meg diákmeló,nyárimunka, és nem kell sírni!

2011. máj. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 5kg-os dobozzal szinte meg teli van. :D Bananos izesitesu, az elozo lakok hagytak itt. Mondtam anyumnak, hogy szeretnek enni belole. Nem engedi. :( :D Pedig tok finom illata van!! Biztos nem volt olcso...
2011. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

mark86


semmi bajod nem lesz! igyad!

ezt a szerencsét! :)

2011. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
:D De most komolyan? En sosem vennek magamtol ilyet. Sokat segit?
2011. máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!