Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek melyikkel megyek...

Szerintetek melyikkel megyek többre? K-1 vagy Wing Chun.

Figyelt kérdés
Az elsődleges cél ugymondván önvédelem lenne de inkább az ilyen utcai szituációkhoz hogy bármikor leterithetnek a földre ütni csapni a másikat.. nem olyan az élet mint a kungfu filmekben szerintetek melyikkel megyek többre ? K-1 (full contact) vagy Wing Chun ? köszi a válaszokat előre is !
2011. máj. 26. 14:31
1 2
 11/12 Eronne válasza:
en is wing chungozok a baratommal jarok azt mondjak jobb mint a k1 :D
2011. jún. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

nos annyit én wing tsun ra járok amugy hoyg ne legyen tévhit elmondom mi a különbség WC és a WT között a wc az angol átirás miatt van ch-val. De egyébként tényleg különböző a két stilus a wing chun az előde a wing tsunnak ennek legnagyobb legendája Ip Man volt az ő utolsó magán tanitványa Leung Ting az ő korában uj fajata kűzdő irányzatok jöttek használatban más más stilusok amik azelőtt még nem ezek ellen már nem volt 5 csillagos a stilus igy reformálta ujra dolgozott mindent magyarul korszerűsítette a stilust igy az hatékonyabb let a XXI. századi stilusok ellen.

Nagyon hatékony szerintem hamar lehet tanulni verseny nincsen belőle és ringbe se szálnak és azért mert a Wing Tsunban nincsen szabály itt van szemdöfés övön aluli minden a léyneg minnél hamarabb fölre juttasd az ellenfelet. pont ugy mint utcán sincsen szabály és a k1 es tudásoddal sztem 1-2 elenfél ellen nem sokat érsz pláne ha késsel támadnak. én ajánlanám nálunk heti 2 alkalom 2-2 órás edzés uccso 20 perc az erősités de az kemény a mozdulatok hatásosak és kemények magyarul ugy edzünk mint utcán nincs puhányság megkel ütni a másikat ezért van a mellvédeő meg különböző testi épség megörzésést szolgáló cuccok. én ajánlom a stilust

13/F

Tiszaújváros

B-A-Z megye

2012. máj. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!