Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Evvel a bicepszel már érek...

Evvel a bicepszel már érek vmit? Ill ez miért van?

Figyelt kérdés
16 F 179 cm 67 kg...lassan egy éve gyúrok otthon...Elég kidolgozott lettem...Eléggé szálkás.A karom kerülete ha megfeszítem edzés után majdnem 40 cm...(a jobb)...Ha meg nem edzés után akkor pééhogy eléri a 30-at...Mikor kell mérni és megfeszítve v. lógatva?Ill. én sokkal nagyobbnak látom a jobb karomat...De ahogy mérem maximum 1-1.5 centi eltérés van.Ahányszor mérem...Ill. van h erősebbnek érzem a balt...(Koncentrált bicepsz szériát könnyebben végigcsinálom néha)...Ez miért van?Ill. az az 1-1.5 centi ennyit számít kinézetben?V. csak idióta vagyok h evvel foglalkozok és nem is lehet akkor különbség...
2011. máj. 26. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:

mark86


feszítve kell mérni! lehet 1, 1.5 cm eltérés simán!

azt viszont tuti elnézted hogy 30-as karból durrantás után 40es lesz! (kart mérünk,bicepszet nem lehet!)

2011. máj. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kerekítve voltak az értékek, mondjuk 31-38...Már reálisabb?És ez mennyire számít átlagosnak ha szálkás vagyok?
2011. máj. 26. 17:31
 3/10 A kérdező kommentje:
A fogalmazásra meg próáltam figyelni, de akkor mégis bennt maradt egy bicepstmérés:d
2011. máj. 26. 17:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Szálkásan 31-38 az nem rossz. Nekem zsírosan 42 hidegen. Durranva nem mértem még.
2011. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 TOMAtm ***** válasza:
67 kiló mellé 40es kar szerintem k*rvajó,180cmhez.én 182 vagyok 95 és olyan 45-46os körül van és nem 1 éve gyúrok hanem sok...szóval 30 kilóval nehezebb vagyok,sok éve edzem és mégis csak kicsivel vagyok előtted karméretben.ne siránkozz szerintem jó ez.pláne ha nem teremben gyúrtál.
2011. máj. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

mark86


ja és csak így tovább!

2011. máj. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31es kar sem durran 38ra, kizárt dolog mer nem tudom.
2011. máj. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor hét múlva edzésnapon újramérem, most mér egyre jobban érdekel:)...Amúgy megéri elmenni innen konditerembe?Mennyi egy havi bérlet?És mennyire fogadnának ott szívesen ilyen fizikummal, de úgy, hogy a legtöbb gépreől azt sem tudom, hogy micsoda:D Eddig a táplálkozásra sem figyeltem...(Mondju napi 3 tojás bemegy)...Akkor ez genetika? V. 1 év után ennyi a minimum?
2011. máj. 26. 18:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát nem lehet, hanem k*rvaélet, hogy genetika. Megéri kondiba menni, ki kell próbálni, de a légkör nem biztos, hogy tetszeni fog. De vannak ott jó arcok szép számban, de itt se csak azok vannak természetesen. Azt meg, hogy aki otthon gyúr, annak kisebb lehet a motivációja, mint a teremben, erősen hülyeségnek tartom. Engem aki motiválna azt havi egyszer látom a teremben. De az egyik 170 kilós guggolás szériája azért megfogott :D
2011. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

GreenTea


Bedurranni 1-3 centit szokott, többet nem igazán. A 67 kilónál meg csak úgy tudom elképzelni a 40es kart, hogy nincs lábad:)

2011. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!