Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jumbo professionalból mehet...

Jumbo professionalból mehet egy nap 2 telljes adag? Azért gondoltam 2 adagra, mert a kajám nem 100%os, és evvel a 2 adaggal szerintem simán kitudnám egészíteni.170 cm vagyok és 65kg, és nehezen hízom, kb 7 hóapja kezdtem el eddzeni. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
persze, hogy mehet.. akár 3 is, csak az elég luxus, de ha bírod..
2011. febr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hihetetlen trágyán írsz... gondolom olvasni sem sokat olvasol, pedig ez a sporthoz elengedhetetlen.
2011. febr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kösz, akkor megy a napi 2 adag továbbra is.


Leppurd. Kb ilyen válaszokat vártam egyébként mint amit te írtál, válasz semmi, csak a kérdésbe való belekötés, okoskodás.

2011. febr. 21. 15:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Tanulj meg normálisan kérdezni, ha normális választ akarsz.
2011. febr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Érdekes módon az 1. válaszadó értette amit kérdezek, lehet az értő olvasás nem megy neked? Ha a helyesírásom szar akkor meg mivan? Attól még meglehet érteni amit kérdezek.
2011. febr. 22. 15:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert, ha belül ronda vagy (nálam a buta, tanulatlan emberek belülről rondák) akkor kívülről sem leszel sosem szép. És max a sztereotípiákat erősíted az edzőterembe járó emberekkel szemben.


Amúgy, ha olvasnál, tudnád, hogy a Jumbo lóf@sz

2011. febr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na jólvan, én nem fogok veled vitázni, okos enged szamár szenved.


Azt honnan veszed hogy a Jumbó lóf@sz? Én csak jót olvastam róla a neten. Akkor szerinted mi nem lóf@sz?

2011. febr. 22. 16:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg nem divatedző b.ziktól, ki az, aki Jumbozik, mert itt az oldalon pl. szerintem egyetlen komolyabban a sporttal foglalkozó ember sem nyomja a Jumbot.


Amúgy vicces, hogy te okosozod le magad, amikor az előbb pont azt ecseteltük, hogy nem tudsz írni, de ezt lesz@rod :)

2011. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Tudok írni, csak ha gyorsan írok, leszarom.

Többet nem is kérdezek, mert te annyira elvagy szállva magadtól, hogy ilyenektől a falra mászok. Inkább akkor majd megkérdem nem divat edző b@ziktól. Kösz az oktatást. Na szevasz.

2011. febr. 22. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!